گروه: اخبار استان خبر: 111572 / تاریخ انتشار : 1397/7/19 ساعت : 21:57
آغاز لیگ برتر هندبال/

شکست قهرمان درگام نخست/نفت و گازگچساران مغلوب اسلام آباد غرب شد

نفت و گاز گچساران دراین فصل از لیگ برتر هندبال کشور با ترکیبی از بازیکنان جوان و نوجوان پا به عرصه مسابقات گذاشته است ،امارقابتی سخت برای حفظ عنوان قهرمانی سال گذشته خود در پیش دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،هفته اول دور رفت لیگ برتر هندبال آقایان در حالی آغاز شد که پس از وقفه و فراز و نشیب های مختلف در برگزاری مسابقات، نفت و گاز گچساران به عنوان قهرمان دوره گذشته در مجموعه ورزشی "پد خندق" گچساران میزبان تیم زاگرس اسلام آباد غرب بود.

در این دیدارحساس که عصر امروز برگزار شد،نفتی های گچساران بازی را با نتیجه 25 بر 20 به تیم اسلام آباد غرب واگذار کردند.

هرچند نفت و گاز گچساران این فصل با ترکیبی از بازیکنان جوان و نوجوان پا به عرصه مسابقات گذاشته است ،امارقابتی سخت برای حفظ عنوان قهرمانی سال گذشته خود در پیش دارد. 

دیگر دیدارهای این هفته جمعه ۲۰ مهرماه پیگیری می شودکه فرازبام دهدشت میزبان نیروی زمینی کازرون است و تیم سربداران سبزوار نیز در خانه به مصاف صنعت مس کرمان خواهد رفت. 

در این دوره از مسابقات طبق آنچه که فدراسیون هندبال قرعه کشی کرده است ۱۰ تیم نفت و گاز گچساران، زاگرس اسلام آباد، فرازبام دهدشت، نیروی زمین کازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس کرمان، فولاد مبارکه سپاهان، نجف آباد اصفهان و نماینده اراک حضور خواهند داشت. 
انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.