گروه: اخبار استان خبر: 111560 / تاریخ انتشار : 1397/7/19 ساعت : 09:49

دهستان "کریک" میزبان دم مسیحایی جهادگران/روایتی از یک حضور جهادی و بی ادعا در شهرستان دنا

احداث 800واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)سهم استان کهگیلویه بویراحمد است که بیش از 10درصد آن معادل 90واحد مسکونی در شهرستان دنا بوده که با پیشرفت 70 درصدی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ اعزام 10گروه 7نفره از کارکنان پایور و وظیفه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا به مناطق محروم این شهرستان صورت گرفت.

 

 

سرهنگ ستوده نیا فرمانده سپاه شهرستان دنا که دراین اردوی جهادی نیز شرکت داشته است در این خصوص گفت: این گروه جهادی به منظور عمل به فرمایش امام(ره) و نظر به فرمان رهبری در خصوص محرومیت زدایی در دهستان کریک شهرستان دنا حضور یافته اند.

 

 

وی افزود: در راستای آرمان گرایی و نیاز انقلاب در برهه ای از زمان نیاز است که لباس رزم را از تن بیرون کرده و لباس جهادی بپوشیم و به محرمان خدمت رسانی کنیم.

 

 

 مسوول سازندگی و اردوهای جهادی سپاه شهرستان دنا گفت: احداث 800واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)سهم استان کهگیلویه بویراحمد است که بیش از 10درصد آن معادل 90واحد مسکونی در شهرستان دنا بوده.

 

 

عباس سینایی افزود: تعداد 11واحد مسکونی مددجویان شهرستان دنا با به منظور نزدیک شدن به چهل سالگی انقلاب مقرر شد که طی مدت چهل روز به پایان رسد ولی با توجه به وضعیت اقتصادی بازار این امر محقق نشد و اکنون پس از گذشت 50روز از آغاز طرح اجرایی، این پروژه‌ها بیش از 70درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: