گروه: اخبار استان خبر: 111556 / تاریخ انتشار : 1397/7/19 ساعت : 13:14
بخشدار سرفاریاب مطرح کرد:

آغاز آبرسانی به روستاهای سرتاوه و ناصرآباد بخش سرفاریاب شهرستان چرام

بخشدار سرفاریاب در جمع خبرنگاران گفت : پس از ۳ سال پیگیری و مکاتبه و رایزنی با مسعولین مربوطه بلاخره پروژه آبرسانی به روستاهای سرتاوه و ناصراباد با اعتباری قریب ۷۱۰ میلیون تومان عملیاتی شد و هم اکنون پیمانکار محترم در حال انجام کارهاست .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ بخشدار سرفاریاب در جمع خبرنگاران گفت: پس از ۳ سال پیگیری و مکاتبه و رایزنی با مسوولان مربوطه پروژه آبرسانی به روستاهای سرتاوه و ناصرآباد با اعتباری قریب به ۷۱۰ میلیون تومان عملیاتی شد و هم اکنون پیمانکار در حال انجام امور است .

 

 

آتش سودا طول پروژه را پنج و نیم کیلومتر عنوان کرد و افزود: یک‌ مخزن پنجاه مترمکعبی نیز در این پروژه پیش بینی شده و اجرایی خواهد شد.

 

 


رییس شورای اداری بخش سرفاریاب همچنین گفت: از همه کسانی که در تعریف، تصویب و تامین اعتبار این پروژه نقش داشتند از جمله جناب دکتر پاسره مدیر عامل آبفار استان، مهندس هاشمی پور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران فعلی و گذشته چرام، مهندس غلامی مدیر آبفار شهرستان چرام و نیز مهندس جفتا پیمانکار پروژه صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم .

 

 

گفتنی است که روستاهای سرتاوه و ناصرآباد از جمله روستاهای بخش سرفاریاب شهرستان چرام  هستند که به دامداری و دامپروری مشغول بوده و در سالیان اخیر به سیله تانکر آبرسانی میشوند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.