گروه: اخبار استان خبر: 111546 / تاریخ انتشار : 1397/7/18 ساعت : 09:46
فوری:

امکان جابجایی شهردار یکی از شهرهای بزرگ استان/ضعف عملکرد یکساله و نداشتن اقدام بزرگ عمرانی مهمترین دلایل برکناری

متاسفانه در ابتدای انتخاب شهردار فعلی، لابی هایی صورت گرفت که مورد رضایت ما نبود و بدلیل اینکه خواستیم ترکیب های گوناگون ایجاد نشود رضایت بر گزینه مطرح شده دادیم، هرچند که یکی از اعضای با سابقه شورا در مصاحبه علنی از وی بعنوان ضعیف ترین شهردار تاریخ این شهر یاد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس گفت: با توجه به جابجایی رییس شورای شهر که مهمترین مدافع شهردار فعلی شهر بود، تصمیم نامحسوس اکثریت اعضای شورای شهر بر جایگزینی یک گزینه توانمند غیربومی است.

 

وی ادامه داد: متاسفانه در ابتدای انتخاب شهردار فعلی، لابی هایی صورت گرفت که مورد رضایت ما نبود و بدلیل اینکه خواستیم ترکیب های گوناگون ایجاد نشود رضایت بر گزینه مطرح شده دادیم، هرچند که یکی از اعضای با سابقه شورا در مصاحبه علنی از وی بعنوان ضعیف ترین شهردار تاریخ این شهر یاد کرد.

 

این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: طی یکسال گذشته متاسفانه اقدام بزرگ عمرانی در سطح شهر شاهد نبودیم و این خود موجب شد که مطالبه مردمی به سمت شورای شهر بیاید و بنابراین ناچار هستیم از یک گزینه کارآمد و قوی در این حوزه استفاده کنیم.

 

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه برخی جزییات را در آینده بطور رسمی اعلام میکنیم، بی شک این موضوع شامل پروسه ای زمانبر است اما قول می دهیم تا چندماه آینده نهایی شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.