گروه: اخبار استان خبر: 111539 / تاریخ انتشار : 1397/7/18 ساعت : 08:08
صبح زاگرس در روزی که گذشت؛

نقش پشت پرده ای سید باقر موسوی در انتصابات استان/آیا مدیر بومی در سطح اداره حج و زیارت نداشتیم؟/ضعف مشهود شهردار یاسوج در اجرای پروژه های زیر ساختی عمرانی

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روزگذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روزگذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

نقش پشت پرده ای سید باقر موسوی در انتصابات استان/جمله تاریخی تاجگردون در مورد موسوی

موضوعی که استاندار کهگهیلویه و بویراحمد به وضوح تمام به آن اشاره داشت و بیان کرد که کندی تغییر و تحولات در بدنه مدیریتی استان بدلیل برخی تلاشهای سیاسیون مرکزنشین این استان است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*************************************************

حواشی جالب آیین تکریم و معارفه مدیرکل منابع طبیعی استان/با چند عکس سلفی نمی توان منابع طبیعی را حفاظت کرد /رئیس دادگستری جلوی یقه سفیدها را برای تصرف گرفت+تصاویر

بهشتی فرد: رئیس دادگستری با یک تیم جلوی یقه سفیدها برای تصرف ها را گرفت، جاهایی بوده که به دلایل سیاسی برخی افراد قصد داشتند جلوی برخی از پروژه ها را بگیرند، ما باید اشتغال ایجاد کنیم که مردم برای اشتغال سراغ جنگلها و مراتع نروند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

********************************************

آیا مدیر بومی در سطح اداره حج و زیارت نداشتیم؟/ کهگیلویه و بویراحمد دیگر جایی برای واگن بعدی مدیران ایلامی ندارد!

نگاهی به رتبه و شاخص توسعه استان ایلام در بین استانهای کشور خود موید این موضوع است، در بسیاری از این شاخصها کهگیلویه و بویراحمد در بالاتر از استان ایلام قرار دارد، در همین موضوع حج و زیارت دیدن رتبه آماری استان ما و ایلام جالب توجه است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

******************************************

ضعف مشهود شهردار یاسوج در اجرای پروژه های زیر ساختی عمرانی/گره های بزرگ ترافیکی که منتظر یک شهردار قوی هستند!+تصاویر

بهرحال برآوردهای رسانه ای نشان میدهد عمر مدیریتی نستهن مقدم عمر کوتاهی است و از هم اکنون شورای شهر یاسوج باید به فکر انتخاب یک مدیر قوی، کارکرده و مستقل جهت نشاندن بروی کرسی شهرداری یاسوج باشند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************

رئیس حوزه علمیه امام صادق (ع)گچساران:

بودجه مسئولیت های اجتماعی نفت کجا هزینه می شود؟/ هرچه فریاد می زنیم کسی نمی شنود/ باید برای مردم شفاف سازی شود

رئیس حوزه علمیه گچساران گفت:بودجه ای کلان در شرکت نفت به عنوان بودجه مسئولیت های اجتماعی وجود دارد، اما درگچساران نمی دانیم چه اتفاقی می افتدو درکجا مصرف می شود،این بودجه مشخص است وقطعا شرکت نفت هم باید دراین مواردپاسخگو باشد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*************************************

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.