گروه: اخبار استان خبر: 111519 / تاریخ انتشار : 1397/7/18 ساعت : 14:20

شهدای امنیت کهگیلویه و بویراحمدی که برای دفاع از کیان ملت از جان خود گذشتند+تصاویر

نیروی انتظامی با تقدیم صدها شهید نقش بسزایی در امنیت و آرامش در کشور ایفا کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نیروی انتظامی با تقدیم صدها شهید نقش بسزایی در امنیت و آرامش در کشور ایفا کرده است که در این گزارش به تعدادی از شهدای امنیت کهگیلویه و بویراحمد بیشتر آشنا می شویم.

شهید علی غلامی متولد 1348 زادگاه او در چشمه چنار از توابع شهرستان بویر احمد است، شهید دارای ویژگی های اخلاقی و نظم در امور زندگی بود ، او فردی متعهد و مومن به احکام اسلام بود و  خانواده دوست و مسئولیت پذیر  در حوزه کاری بود، دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته عمران بود و افسری انقلابی و سرباز ولایت بود. علی غلامی در روز 18 آذر سال 94 توسط اشرار و  تله انفجاری در بستک هرمزگان به شهادت رسید.

شهید علی حسن بخردان متولد 1356 در مور صفا دشت روم است، او فردی وظیفه شناس و مسئولیت پذیر در امور کاری بود در وصیت نامه خود ذکر کرده است هر کس در انجام کاری که عهده دار آن است کوتاهی کند خدمت نکرده بلکه خیانت کرده است.

وی دارای تحصیلات کارشناسی بود، شهید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک استان هرمزگان بود که در تاریخ 14 بهمن 1395 در درگیری با اشرار و سوداگران مسلح به شهادت رسید.

 

شهید جواد ویسی متولد 1370 است، زادگاه او در حوزه سر آسیاب از توابع شهرستان بهمئی است، دارای تحصیلات کارشناسی بوده است، این شهید در حین دستگیری سارق موتور سوار بعلت ربودن اسلحه توسط برادر متهم و تیراندازی بسمت مامورین،مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در ماهشهر استان خوزستان  به شهادت رسیده است.

 

 

شهید سید عبد الخالق فرزادیان متولد 1354 در یاسوج است او دارای تحصیلات کارشناسی است، شهید فرزادیان در سوم اردیبهشت ماه 1354 در یاسوج در خانواده ای مذهبی متولد و در سال 80 به جمع سبزپوشان ناجا در امد . وی به عنوان رئیس دایره عملیات ویژه پلیس اگاهی یاسوج خدمت می نمود تا در درگیری با سارقین در تاریخ 1396 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.+

 

انتهای پیام/

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.