گروه: اخبار استان خبر: 111496 / تاریخ انتشار : 1397/7/17 ساعت : 08:22

سرعت گیر های نامرئی بلای جان خودروهای شهر یاسوج + تصاویر

به دلیل نداشتن خطوط رنگ آمیزی هم چنین علائم راهنمایی و رانندگی که نشان دهد در این نقطه سرعت گیر وجود دارد، باعث می شود عملا برای رانندگانی که از این سرعت گیر ها عبور می کنند نامرئی به نظر بیاید و به خصوص در شب به دلیل عدم دید کافی ممکن است منجر به حوادث ناگوار رانندگی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ به نقل از چهار فصل ؛ سرعت و نحوه جریان وسایل نقلیه در طراحی معابر شهری نقش مهمی ایفا می نماید ، برای ارتقای کیفیت زندگی در مناطق مسکونی شیوه های مناسب آرام سازی ترافیک در دستور کار مدیران شهری قرار میگیرد.

یکی از این راهکار ها نصب و بکارگیری سرعت گیر در نقاط مختلف شهر به خصوص در نزدیکی میادین و تقاطع هاست که باعث کندشدن سرعت در مکان هایی می شود که احتمال بروز خطر و تصادف در آن وجود دارد.

به همین دلیل مسئولین شهرداری یاسوج برای رفع این معضل شهری اقدام به نصب سرعت گیر در مناطق مختلف شهر یاسوج کرده اند.

 

 اما به دلیل نداشتن خطوط رنگ آمیزی هم چنین علائم راهنمایی و رانندگی که نشان دهد در این نقطه سرعت گیر وجود دارد، باعث می شود عملا برای رانندگانی که از این سرعت گیر ها عبور می کنند نامرئی به نظر بیاید و به خصوص در شب به دلیل عدم دید کافی ممکن است منجر به حوادث ناگوار رانندگی شود.

بنابراین می طلبد مسئولان مربوطه نسبت به رنگ آمیزی سرعت گیر ها اقدام کنند البته اگر قصد انجام این کار را دارند بهتر است از رنگی استفاده شود که ماندگاری زیادی داشته باشد چرا که سابقه داشته است خط کشی برخی معابر شهری پس از مدتی کوتاه از بین رفته اند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
نیما
1397/7/17 - 08:58
خدا خیرت بده که این خبر رو زدی. بالاخره یکی پیدا شد درد ما راننده تاکسی ها رو بگه. به خدا از بس رفتم جلوبندی عوض کردم دیگه نمیدونم شکم زن و بچه م رو سیر کنم یا جلوبندی ماشین درست کنم. کاش مسئولین شهرداری ببیننش.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.