گروه: اخبار استان خبر: 111487 / تاریخ انتشار : 1397/7/16 ساعت : 12:36
روز شلوغ تغییر مدیران در استان؛

کهگیلویه و بویراحمد مأمن مدیران همشهری استاندار/چهارمین مدیر ایلامی بر مسند ریاست حج و زیارت نشست

به نظر می رسد کهگیلویه و بویراحمد به یک مأمن و مکان امن برای مدیران ایلامی تبدیل شده است و با انتصاب چهارمین مدیر ایلامی و ادامه روند فعلی، در آینده نیز باید انتظار ورود مدیرانی از ایلام را داشته باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از آنکه خبر تغییر مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان منتشر شد، یکی دیگر از مدیران کل استان نیز تغییر کرد.

 

بر همین اساس طی حکمی از سوی رئیس سازمان حج و زیارت کشور، "حسین نیک روش " به عنوان مدیرکل جدید حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد منصوب و معرفی شد.نیک روش جایگزین رحمان فاضلی شد که به دلیل بازنشسته شدن با این سمت وداع کرد.نکته جالب توجه در انتصاب نیک روش این است که وی اهل استان ایلام است و پیش از این ریاست حج و زیارت استان ایلام ، معاونت ستاد حمل و نقل زائران در مکه و بازرسی حج و زیارت را در کارنامه کاری خود دارد.

 

با انتصاب وی حالا کم کم تعداد مدیران ایلامی که پس از حضور علی محمد احمدی وارد استان شده اند بیشتر می شود و حال پس از معاونت عمرانی و مدیر کل استاندارد، نیک روش نیز چهارمین ایلامی است که در این استان به عنوان مدیر منصوب می شود.

 

به نظر می رسد کهگیلویه و بویراحمد به یک مأمن و مکان امن برای مدیران ایلامی تبدیل شده است که در راس آن ها استاندار است و پس از وی عزیز فیلی به عنوان معاون عمرانی و بهمن رحمتی به عنوان مدیرکل استاندارد هستند و با ادامه روند فعلی در آینده نیز باید انتظار ورود مدیرانی از ایلام را داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.