گروه: اخبار استان خبر: 111479 / تاریخ انتشار : 1397/7/16 ساعت : 09:49

صبحگاه مشترک هفته نیروی انتظامی برگزار شد/استاندار: دشمن در دو وجه نرم افزاری و سخت افزاری و جبهه های جدید در صدد اختلال در امنیت کشور است

صبح امروز و به مناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز و به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک با حضور استاندار، فرمانده سپاه فتح، مدیرکل دادگستری، مدیرکل بنیاد شهید، دادستان مرکز استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی در یاسوج برگزار شد.

 استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: هفته نیروی انتظامی یادآور خدمات و تلاش ها برای ایجاد  ثبات و امنیت است.

 

علی محمد احمدی بیان کرد: ملت بزرگ ایران تلاش های زیادی را برای ثبات و قرار گرفتن در مسیر رشد و تعالی از خود نشان دادند و امروز در عرصه های دیگر باید همه تلاش کنند تا لوازم پیشرفت برای کشور تامین شود.

 

وی افزود: ثبات و امنیت دو وجه دارد که در راس آن خلق امنیت در داخل  کشور است و این امر بر عهده سبز پوشان پرتلاش نیروی انتظامی است.

 

احمدی بیان کرد: دشمن  امروز برنامه فشار از بیرون توام با ایجاد نابسامانی و خلق نا امنی در داخل را در دستور کار خود دارد و نیروی انتظامی با تجربه و پرتوان در طول چهار دهه گذشته انقلاب توانسته است با ترفندها و برنامه های دشمن برای اخلال در امنیت کشور مقابله کند.

 

 استاندار در ادامه اظهار کرد: امروز دشمن با تمام توان در دو وجه نرم افزاری و سخت افزاری و جبهه های جدید در صدد اختلال در امنیت کشور است اما به حول و قوه الهی، نیروی انتظامی پر توان کشور در مقابل جبهه ها و با آرایش جدید دشمن توانسته است توطئه های دشمن را خنثی کند.

 

احمدی گفت: عوامل مخل امنیت اجتماعی و کسانی که آسایش مردم را سلب می کنند و جبهه های جدید در حوزه اقتصادی مانند محتکران و مخلان امنیت اقتصادی کشور بخشی از مشکلات کشور است، از طرفی دشمن باید یقین داشته باشد تا   نیروهای مسلح ما اعم از ارتش، و سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در یک جبهه واحد حافظ امنیت و استقلال ملت بزرگ ایران هستند کاری نمی توانند انجام دهند.

 

وی افزود: امیدوارم خداوند متعال به همه نیروهای مسلح کشور خصوصا نیروی انتظامی که این هفته متعلق به آنها است توفیق و سربلندی و عزت عطا فرماید و یقین داشته باشید ملت بزرگ ایران در سرتاسر کشور ایران قدردان امنیت و تلاش و ایثار شما در نقاط مختلف کشور در مرزبانی، پلیس، آگاهی، فتا و امنیت داخلی شهرها و همه عرصه ها هستند.

 

احمدی ادامه داد: در استان کهگیلویه و بویر احمد با درایت و تدبیر و تلاش شما فرزندان ملت از ضریب امنیتی مناسب و مطلوبی در کشور برخوردار هستیم و این مرهون تلاش و دلسوزی و تعهد و فداکاری شبانه روزی شماست و به نمایندگی از دولت از فرماندهی محترم نیروی انتظامی و همه عوامل تامین امنیت کشور و استان تشکر میکنم و امیدوارم خداوند متعال به همه ما این توان را عطا کند تا برای تقویت نیروی انتظامی در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری در کنار شما باشیم.

 

استاندار در پایان گفت: دولت با تمام توان در کنار نیروی انتظامی عزیز خواهد بود و امیدوارم مسیر رشد و بالندگی شما تداوم داشته باشد و در عرصه امنیت و ثبات کشور بیش از پیش موفق باشید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در حال تکمیل ...
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.