گروه: اخبار استان خبر: 111475 / تاریخ انتشار : 1397/7/16 ساعت : 08:06
صبح زاگرس در روزی که گذشت؛

ردای گشاد مدیریت برای برخی مدیران کهگیلویه/مدرسه بدون معلم در چاروسا/معادلات پیچیده سیاسی در حوزه بویراحمد و دنا/نقاشی کودکان با رقص زنده در یاسوج

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روزگذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روزگذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

همچنان آرام بخوابید!

ادامه نقاشی کودکان با رقص زنده در یاسوج/آیا محلی دیگر برای شادی و رقص زنده در یاسوج وجود ندارد؟+تصاویر

اگر امروز جلوی این کارها گرفته نشود مشخص نیست فردا چه اتفاقی بیفتد، وضعیت اسفناک فرهنگی این روزهای شهر و استان گواه این مدعاست که اگر جلوی کار گرفته نشود، وضعیت روز به روز بدتر می شود و یکی از جاهایی که به صورت نرم این کار صورت می گیرد همین آموزشگاه نقاشی است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

********************************

حکایت های عجیب و غریب مدیریت در کهگیلویه وبویراحمد؛

وقتی ردای مدیریت برای برخی مدیران کهگیلویه ای گشاد می شود/مدیری که تنها به فکر حق ماموریت است

شهرستان لنده از جمله شهرستان های نوپایی است که هنوز دامنه برخی مدیریت های ادارات این شهرستان بر عهده مدیران شهرستان کهگیلویه است که برای حضور در جلسات متاسفانه حق ماموریت می خواهند و این در حالی است که در حکم آنان رئیس اداره کهگیلویه ولنده گنجانیده شده است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

********************************

دانش آموزان بلاتکلیف روستای " زیرکل " چاروسا همچنان معلم ندارند/چشم انتظاری دانش آموزان برای آغاز سال تحصیلی پس از 16 روز

کلاس های درس در همه جای ایران دایر است اما قضیه در یکی از روستاهای شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد کمی متفاوت است و دناش آموزان مدرسه ابتدایی روستای " زیرکل " بخش چاروسای شهرستان کهگیلویه همچنان بدون معلم هستند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

********************************

سخت شدن راه رسیدن روشنفکر به بهارستان با حضور درخشنده پور/معادلات پیچیده سیاسی در حوزه بویراحمد و دنا

در حالی که گمانه زنی ها از حضور مجدد مهدی روشنفکر به عنوان یکی از کاندیداهای اصولگرایان خبر می دهد، این روز ها زمزمه حضور نستور درخشنده پور نیز از جریان اصلاح طلبی در انتخابات آتی نمایندگی مجلس به گوش می رسد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

********************************

آیا زارعی صدای دانشجویان را در مخالفت با امضای FATF شنید؟/چرا طرح شفافیت آرای نمایندگان رای نیاورد؟

در هر صورت هر رأیی که در این باره از سوی نمایندگان صادر شده است باید نسبت به آن پاسخگو باشند و ای کاش مجلس با طرح شفافیت آرا موافقت می کرد تا بهتر بتوان از جنبه های مختلف این موضوعات را بررسی کرد اما به اصطلاح " برخی افراد جایی نمی خوابند که آب زیرشان برود ".

ادامه خبر را اینجا بخوانید

********************************

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.