گروه: اخبار استان خبر: 111435 / تاریخ انتشار : 1397/7/14 ساعت : 19:39
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه مطرح کرد؛

وحدت و همدلی رمز برون رفت از مشکلات/بالغ بر 17 هزار تماس مردمی از طریق شماره 110 برقرار شده است

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه به نماسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت نیروی انتظامی گفت: خدمات نیروی انتظامی جهت تامین امنیت مردم کشور قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه به مناسبت فرارسیدن هفته نیرو انتطامی در جمع شهروندان گفت: اگر امنیت نباشد در اقتصاد مشکلات فراوانی پیش می آید.

 

سرهنگ دیماز گفت: مسائل جدید اقتصادی مطمئنا با بحث امنیت با هم گره خورده اند و در این شرایط دغدغه خیلی از مردم کشور بحث های اقتصادی است، با توجه به شرایط اقتصادی، سرقت های ریز و درشت بوجود می آید که اثرات نامناسب دارد، با توجه به سیاست های رهبری و منویات ایشان اگر مسوولین مملکت همراهی و همدلی و وحدت نداشته باشند حتما مشکلات بیشتر خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: بخش عظیمی از مشکلات ما در مقوله فرهنگ است و اگر ما بتوانیم در بحث فرهنگ سازی های مناسب فعالیت داشته باشیم درصد زیادی از این مشکلات حل خواهد شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه افزود: فرهنگ هر جامعه نشان دهنده رشد و تعالی آن جامعه است، امروز هم نیروی انتظامی در راه انقلاب فعالیت های زیادی انجام می دهد و گواه آن شهدایی است که تقدیم انقلاب نموده است.

 

 وی عنوان کرد: خدمات نیروی انتظامی جهت تامین امنیت مردم کشور قابل تقدیر است که اثرات مثبت آن را مردم می بینند و این موضوع میسر نخواهد شد مگر با تعامل با مردم، که کمک مردم موجبات برقراری امنیت بیشتر را فراهم خواهد کرد.

 

سرهنگ دیماز با اشاره به مهمترین اقدامات صورت گرفته در طول یک سال اخیر این نهاد در شهرستان کهگیلویه، گفت: 17266 مورد تماس مردمی از طریق شماره 110 ، 1590تماس تلفی فوریتی، 2186مورد کسب اطلاعات از نیرو، 21000هزار مراجعه حضوری جهت پیگیری شکایات مختلف،  7000 تشکیل پرونده کلانتری و پاسگاه، 130مورد جرایم اینترنتی که منجر به کشف شد،  935 پرونده کار مشاوره ای در کلانتری ها، 371 نفر دسگیری سارقین که پرونده سازی شد، 4000 نفر مراجعه به معاونت وظیفه عمومی، 350 مورد کفالت که 250 مورد آن پزشکی و بقیه اعزام شدند همچنین  تعداد 2000 معافیت تحصیلی نیز داشته ایم.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه در پایان گفت: مردم فریب پیامک هایی که از منابع ناشناس ارسال می شود را نخورند چرا که در این مورد 130 پرونده دراین شهرستان تشکیل شده و همچنین در خرید اینترنتی دقت شود و به سایت های معتبر جهت خرید مراجعه شود.

 

اننهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.