گروه: اخبار استان خبر: 111420 / تاریخ انتشار : 1397/7/14 ساعت : 09:26

برگزار ی انتخابات پس از کش و قوس های فراوان/اعضای هیئت مدیره تعاونی طبیعت گردی "کوه گل" مشخص شد+تصاویر

انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرسین تعاونی طبیعت گردی "کوه گل" با حضور مردم شهر سی سخت و روستاهای حومه در سالن شهید پاکباز برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ عضور هیئت مؤسس شرکت تعاونی طبیعت گردی کوه گل در گفتگو با سفیردنا گفت: به منظور ارائه خدمات طبیعت گردی،بوم گردی و حفاظت از محیط زیست به شهروندان سی سخت و روستاهای حومه از قبیل بیاره، اقبال آباد، علی آباد، کوخدان، دهنو، سرمور، این تعاونی تشکیل شده است.

 

زابلی با بیان اینکه حق عضویت در این تعاونی 100هزار تومان است، گفت: تا به امروز 2650 نفر عضو این تعاونی شده اند که جمع مبلغ آورده آنان 301 میلیون بوده که به منظور مشخص شدن اعضای هیئت مدیره این تعاونی مردمی، انتخاباتی بین کاندیداها صورت گرفته است.

 

وی عنوان کرد: این انتخابات در دو بخش هیئت مدیره به تعداد 9 نفر و بازرسین به تعداد 3 نفر برگزار شد که افرادی از روستاهای حومه و شهر سی سخت به عنوان کاندید در این انتخابات شرکت کرده اند.

 

وی بابیان اینکه نظارت برانتخابات و پخش تعرفه ها و اقدامات اجرایی بر عهده هیئت رئیسه این تعاونی بوده، افزود: هیئت رئیسه این تعاونی را افراد معتمد شهر و روستاهای حومه تشکیل داده اند که در کنار آن هیئت موسس وظیفه برگزار کننده این انتخابات را بر عهده داشته است.

 

زابلی عضور هیئت مؤسس تعاونی طبیعت گردی کوه گل عنوان کرد:در برگزای این انتخابات دادستان محترم، نیروی انتظامی، فرمانداری، شورای شهر و روستا و کلیه اعضای شرکت تعاونی در کناراعضای هیئت مؤسس این تعاونی همکاری همه جانه داشته اند.

 

تصاویر برگزاری این انتخابات در زیر آمده است:

 

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.