گروه: اخبار استان خبر: 111416 / تاریخ انتشار : 1397/7/14 ساعت : 07:55
صبح زاگرس در هفته ای که گذشت؛

چپ و راست در کشور مُرد/نماینده ای که بر مدار صفر تا 180 درجه سیر می کند/انبارهای پر از روغن و قفسه های خالی/بازیگران اصلی حامی FATF در مجلس شورای اسلامی چه کسانی هستند؟/آیا مقدم راه جاوید را در پروژه های ناپایدار ادامه می دهد؟

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

در گفتگوی اختصاصی با نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس مطرح شد:

چپ و راست در کشور مُرد/چراغ موشی برداشتیم دنبال چه می گردیم؟/ضعف دولت و مجلس در پیشنهاد و انتخاب افراد لایق و کاردان کار را به اینجا رساند

عدل هاشمی پور:دلدادگان به آمریکا و آنهایی که دم از چرایی عدم ارتباط با آمریکا می زنند، بنشینند و تحلیل کنند که جرم این افراد چه بود؟گناه این شهدا چه بود؟جمهوری اسلامی ایران کجای کار مقصر بود که این اتفاق در اهواز افتاد؟

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************************************

سکه ای دو رو به نام تاجگردون؛

نامه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج به رئیس کمیسیون برنامه و بودجه/نماینده ای که بر مدار صفر تا 180 درجه سیر می کند

بدون شک تاجگردون به دنبال فرار از قبول مسئولیتی است که در آن نتوانسته است به خوبی برنامه ریزی کند و با شانه خالی کردن، مقصر اوضاع فعلی را دولت و تیم اقتصادی او جلوه می کند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

***********************************

در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان مطرح شد:

تعریف و تمجید مدیرکل پیشین از تاجگردون/معاون عمرانی استاندار نژادصفوی را به موزه فرستاد/فیلی:باید وی را برای یادگاری در موزه بگذاریم/علیمردانی خودش به دنبال رفتن بود

صبح امروز مراسم تکریم و معارفه مدیرکل پیشین و جدید راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزرات راه و شهرسازی در یاسوج برگزار شد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************************

تیغ زدن مشتری با پُز عالی؛

تخلف آشکار فروشگاه رفاه یاسوج در گرانفروشی کالاهای اساسی/انبارهای پر از روغن و قفسه های خالی/فروش روغن با قیمت بالاتر از نرخ قانونی+سند

در همین بحبوحه که بحث روغن و فروشگاه رفاه داغ بود، یکی از شهروندان با ارسال تصاویری به این پایگاه خبری، پرده دیگری از تخلف این فروشگاه را به نمایش گذاشت.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************************

معاون امور اقتصادی استاندار در گفتگو با صبح زاگرس:

خرید با حرص و ولع زیاد مردم؛ عامل کمک کننده گرانی در بازار است/صنعت و معدن رویه گذشته را کنار بگذارد/ تیم بازرسی استان باید دچار یک تحول اساسی شود

گوهرگانی:قطعا باید تغییراتی در بازرسی ونظارت بازار به وجود بیاید و برخورد قاطع صورت بپذیرد چرا که این روند بازرسی از بازار استان باعث ضربه زدن و فشار به مردم و از طرفی دیگر به نفع گران فروشان، احتکارکنندگان و اختفا کنندگان است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*********************************************

دو مورد مسمومیت جدید بر اثر مصرف الکل در یاسوج/وضع عمومی بیماران رضایت بخش است

گفته میشود امروز مجددا دو خانم در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بر اثر مصرف الکل بستری شدند که وضع عمومی آنها رضایت بخش اعلام شده است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************************************

تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

پرده برداری از دست های پشت پرده تصویب FATF در هیئت رئیسه مجلس/بازیگران اصلی حامی FATF در مجلس شورای اسلامی چه کسانی هستند؟

غضنفری:طیف موسوم به لیست امید و اصلاح طلبان به همراه آقای لاریجانی و جمعی از هوادارانش می خواهند FATF و پالرمو را مانند برجام و به هر قیمتی که شده به کشور تحمیل کنند و فکر می کنند اگر ما تسلیم خواسته های دشمن شویم ، آن ها دست از سر ما برمی دارند

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************************

تلفیقی از سیاست و ورزش؛

نقدی بر انتخاب معاون سیاسی استاندار به عنوان سکاندار والیبال استان/چرا علوی یک فرد سیاسی را ظرفیتی برای ارتقای والیبال استان می داند؟

یک سوال اساسی این است که با توجه به وظایف زیادی که نظری به عنوان معاون سیاسی استاندار بر عهده دارد، چگونه می تواند هیئت والیابل استان را اداره کند؟ آیا فرصت کافی برای پرداختن به این رشته ورزشی برای سرپرست جدید وجود دارد؟

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*********************************************

#نقد_سازنده

کار ماندگار شهرداری یاسوج که با باران می رود!/آیا مقدم راه جاوید را در پروژه های ناپایدار ادامه می دهد؟

میراث ناپایدار که گویا کم کم به شهردار جدید یاسوج نیز سرایت کرده و هر چند در کارهای نسبتا کوچک این اتفاق افتاده است اما اگر از همین ابتدا به آن ها توجه نشود می تواند باعث شیوع این ویروس در اجرای سایر پروژه ها شود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*************************************

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با صبح زاگرس:

کنترل بازار ارز به اراده دولت و مردم بستگی دارد/نوسانات ارز ارتباطی با عدم پیوستن به FATF و سایر قراردهای خارجی ندارد

شهریاری با تاکید بر این نکته که کنترل بازار ارز به اراده دولت و مردم بستگی دارد گفت: این که گفته می شود این مشکل ناشی از عدم پیوستن به FATF و سایر قراردهای خارجی است، صحیح نیست و بیشتر به مسائل داخلی کشور برمی گردد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

********************************************

فوری:

تکرار پلاسکو این بار در یاسوج/جمعه بازار یاسوج طعمه حریق شد+فیلم و تصاویر

جمعه بازار یاسوج دقایقی پیش به علت نامعلومی دچار حریق شد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************************

اتاق مدیران صبح زاگرس:

یکی از ضروریت های فعلی نظام و انقلاب امیدآفرینی در مردم است/88 درصد تولید ملی ما ربطی به واردات ندارد/گرانی ها تاثیر القایی تحریم ها بوده است!

هدایت خواه با بیان اینکه گرانی ها تاثیر القایی تحریم ها بوده است، گفت: بخشی از این معضل اقتصادی ریشه توهمی دارد که ریشه در تاثیر تحریم ها و امثال آن است در حالی که کل اقتصاد ما 12 درصد آن به واردات بستگی دارد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

******************************************

پس از وقوع آتش سوزی جمعه بازار؛

دادستان مرکز استان وعده اش را عملی کرد/احضار شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج به دادستانی مرکز استان

طبق شنیده ها دادستان مرکز استان به وعده اش عملی کرد و همانگونه که گفته بود، شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج را به دادستانی احضار کرد تا درباره مساله به وجود آمده پاسخگو باشند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

****************************************

پای لنگ صنعت و معدن استان در بازرسی و کنترل بازار و مبارزه با احتکار/آیا استاندار توان ترمیم کابینه صنعت و معدن استان را دارد؟

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز یکی از مشکلاتی که در بازار وجود دارد را به صنعت و معدن مربوط دانست که اهتمام لازم وجود ندارد که شاید مهمترین دلیل آن ضعف در مدیریت ارشد صنعت و معدن استان باشد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**************************************

در اجتماع 20 هزار نفری بسیجیان مطرح شد:

ملت خسته نیست و زنده و کوبنده در برابر موانع پیش می‌روند/آفرین بر شما که در مصاف جنگ اقتصادی آماده اید که بینی دشمن را به خاک بمالید/با تهدید و فشار درونی تسلیم نمی شویم

سردار بوعلی: نظام سلطه بداند آنچه توانسته‌اند به کار گرفته‌اند و انجام داده‌اند که آخرین آن جنگ تمام عیار اقتصادی بود، این ملت خسته نیست و زنده و کوبنده در برابر موانع پیش می‌روند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

****************************************

تعطیلی 231روزه فرودگاه خطر آفرین یاسوج؛

فرودگاه یاسوج اکسپایر شد/وقتی کهگیلویه وبویراحمد در جغرافیایی سیاسی مسئولان جایی ندارد

فرودگاه یاسوج بعد از 231روز از حادثه تلخ 9بهمن ماه سال 96همچنان ایسرلاین در آن فرود نیامده که نشانه اسپایر شدن( از رده خارج شدن ) این فرودگاه در ذهن مسئولان بالا دستی را نشان می دهد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**************************************

انتهای یپام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.