گروه: اخبار استان خبر: 111402 / تاریخ انتشار : 1397/7/12 ساعت : 20:40
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت؛

برگزاری نشست جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در بهمئی+ عکس

نشست هماهنگی برگزاری پنجمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ نشست هماهنگی برگزاری پنجمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در شهرستان بهمئی برگزار شد.

این نشست با حضور دبیر استانی جشنواره و مسئولانی از ادارات فرهنگ و ارشاد، امور عشایر و کتابخانه های عمومی بهمئی ظهر امروز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در این نشست با خیر مقدم خدمت به اعضای حاضر در نشست، فرهنگ کتاب و کتابخوانی و مطالعه را عامل اصلی نجات بشر از جهل و نادانی دانست.

امیر مسلمی نیا تصریح کرد: کسانی که مطالعه می کنند قدرت بیان و تفکر بیشتر داشته و از سطح زندگی بالاتری برخوردارند.

وی افزود: طرح های توجیهی جام باشگاه های کتاب و انتخاب پایتخت کتاب روستاها و عشایر دوستدار کتاب تنظیم و جهت بهره برداری و اجرا به مراجع بالاتر ارسال شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه، گفت: ما می توانیم با فرهنگ سازی و تبلیغات گسترده به بالا بردن سطح مطالعه و آگاهی مردم کمک کنیم.

دبیر استانی این جشنواره ها با خیر مقدم و تقدیر و تشکر از همه حاضرین در نشست، گفت: کتاب و کتابخوانی به عنوان یک فرهنگ درسطح جامعه لازم و ضروری است.

جلیل بهشتی تصریح کرد: در سالهای اخیر اقدامات خوبی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت که نتیجه این اقدامات رتبه های کشوری استان ما در جشنواره های مربتط با کتابخوانی است.

تصاویر ضمیمه:

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.