گروه: اخبار استان خبر: 111373 / تاریخ انتشار : 1397/7/12 ساعت : 15:14
بخشدار مرکزی لنده:

اجتماع بزرگ بسیجیان نشانه ای از آمادگی واقتدار نیروهای مسلح است/ مهمترین هدف دشمن فاصله انداختن بین مردم و مسئولان است

بخشدار مرکزی لنده گفت: امروز بسیج با اتکا به نیروی ایمان در سایه اقتدار نیروهای مسلح از بهترین آمادگی برخودار هستند که این را می توان در اجتماع بزرگ آنان در میثاق خدمت به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، عادل مرادی در خصوص اجتماع بزرگ بسیجیان در قالب میثاق خدمت گفت: امروز بسیج یکی از مهمترین نهادهای خدمات رسان در جامعه است که آثار و برکات آن را در همین قالب اردوهای جهادی در مناطق محروم مشاهده کرد.

 

وی افزود: نقش بسیج در خدمات رسانی به آحاد مختلف جامعه به خصوص حضور در مناطق محروم یک خدمت عام المنفعه است.

 

 بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: امروز داشتن روحیه بسیجی یکی از مهمترین شاخصه های است که مدیران ما را در حوزه های مختلف توانمند خواهدساخت.

 

وی تاکیدکرد: امروز بسیج با اتکا به نیروی ایمان در سایه اقتدار نیروهای مسلح از بهترین آمادگی برخودار هستند که این را می توان در اجتماع بزرگ آنان در میثاق خدمت به نمایش خواهند گذاشت.

 

مرادی اظهارکرد: امروز رسانه های تبلیغاتی دشمن با استفاده از برخی کاستی ها در حال فاصله انداختن بین مردم و مسئولان هستند ولی با تلاش های خوب مسئولان و خدمات صورت گرفته در این چهل سال مردم به خوبی نیز توطئه های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.