گروه: اخبار استان خبر: 111240 / تاریخ انتشار : 1397/7/8 ساعت : 08:09

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و وبویراحمد عزادار شد/درگذشت عارف و پیرغلام امامزادگان دو سیدالله بهمئی

شب گذشته پدر مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و وبویراحمد که از پیرغلامان آستان مطهر جدش امامزادگان دوسیدالله بود، درگذشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ سید قدرت حصار، پدر حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و وبویراحمد شب گذشته بر اثر بیماری ریوی و کهولت سن در بیمارستان شهید زاده بهبهان درگذشت.

مرحوم سید قدرت حصار از سادات عارف و دارای کرامات بسیار بود که تمامی عمر با عزت خویش را در جوار آستان امامزادگان سید ابراهیم و سید اسدالله(علیهم السلام) در روستای منیزور به خادمی زوار و پیرغلامی این آستان گذراند.

وی آمر به معروف و ناهی از منکر بود و با کرامات خاصی که داشت، افراد زیادی از جنوب کشور به خصوص استان خوزستان، فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد را با توسل به امامزادگان و ائمه اطهار (علیهم السلام) دعوت به خیر کرده و گره از مشکلات پیچیده آنها می گشود.

این سید عارف با اخلاص، صداقت و ساده زیستی تمام با وجود تمکن مالی، نامی نیک در منطقه برجای گذاشت طوری که قسم ایلات منطقه"به جد سید قدرت" بوده و بیشتر زوار امامزادگان دوسیدالله بلافاصله بعد از زیارت به دیدار او رفته و عرض ارادت می کردند.

مراسم تشییع و تدفین این سید جلیل القدر فردا ظهر از سمت شهر بهبهان به سمت روستای منیزور در شهرستان بهمئی برگزار می شود تا در جوار جدش امامزادگان دوسیدالله خاکسپاری شود.

هیئت تحریریه پایگاه خبری آوای ماغر این مصیبت را به خانواده مرحوم، سادات منیزوری و کلیه اهالی منطقه  تسلیت گفته و برای این سید عارف همنشینی با ائمه اطهار و علو درجات را از خداوند منان خواستار است.

انتهای پیام/

 

سید علمدار تقوی
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
سیما حق بین
1397/7/8 - 13:06
خدا رحمتش کنه عارف بزرگی بود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.