گروه: اخبار استان خبر: 111163 / تاریخ انتشار : 1397/7/5 ساعت : 11:34

دست بافته های بانوان یاسوجی در نمایشگاه دفاع مقدس+تصاویر

بانوان یاسوجی به مناسبت هفته دفاع مقدس دست بافت های خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نمایشگاه هفته دفاع مقدس مدت دو روز است که در دهکده دفاع مقدس بر پا شده است و در این نمایشگاه عکس های مختلف هشت سال دفاع مقدس ماجرا کربلا و شهادت امام حسین (ع) به نمایش گذاشته است در این نمایشگاه سعی شده است که انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود.

 

بازسازی عملیات ثامن الائمه نیز از جمله برنامه هایی است که از دو روز قبل تا آخر هفته دفاع مقدس بازسازی می شود تا انهایی که در جنگ حضور نداشته اند اندکی از سختی های آن  روزها را درک کنند سختی هایی که گاهی با سرما و گاهی گرمای طاقت فرسا همراه بود.

 

بانوان  نیز در این نمایشگاه نقش داشته اند و  دست بافته های خود را در نمایشگاه هفته دفاع مقدس به نمایش گذاشته اند، دسته بافت های زیبایی که هم در جهت ترویج حجاب است و هم منبع درآمدی برای این بانوان محسوب می شود.

 

یکی از این بانوان فروشنده که به همراه پسر 13 ساله اش در حال فروش این دست بافت ها بودند در توصیف هفته دفاع مقدس گفت: من در هشت سال دفاع مقدس نبودم اما می دانم که اگر من و پسرم اکنون اینجا ایستاده ایم و با آرامش دست بافت ها را می فروشیم به خاطر جانفشانی شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم بوده است، ما نبوده ایم اما فرزندم را به گونه ای تربیت کردم که همیشه به این کشور و این انقلاب افتخار و از آن حمایت کند.

 

نمایشگاه هفته دفاع مقدس تا روز جمعه دایر است و علاقه مندان می توانند عصرها از ساعت 16 از این نمایشگاه در دهکده دفاع مقدس واقع در پارک مهرورزی یاسوج بازدید کنند.

در زیر دست بافت های بانوان یاسوجی که در نمایشگاه دفاع مقدس به نمایش گذاشته شده اند را  مشاهده می کنید.

 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.