گروه: اخبار استان خبر: 110999 / تاریخ انتشار : 1397/6/31 ساعت : 11:07
عدل هاشمی پور:

قوی ترین مجموعه دفاعی در خاورمیانه را داریم و دشمنان نمیتوانند تکان بخورند/مشکل ما ترامپ های داخلی است

نماینده شهرستانهای چهارگانه اظهار کرد:ما باید بفکر مردم باشیم و با تقدیم شهدای کشور و الگوگیری از بیانات رهبر انقلاب,باید هرگز عبد ترامپ نشویم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده شهرستانهای چهارگانه در نمایش رژه نیروهای مسلح در چرام عنوان کرد: درطول تاریخ مردان بزرگ منشا تحولات اساسی بوده اند.

 
 
عدل هاشمی پور  افزود:این افراد با توصل به امدادهای الهی دستاوردهای زیادی را برای کشورمان اورده اند.
 
 
وی عنوان کرد:انقلاب اسلامی زیرمجموعه هایی داشت که سپاه پاسداران و انقلاب فرهنگی از یادگارهای این انقلاب است.
 
 
 
هاشمی پور با اشاره به فعالیتها و مخالفت های دشمنان انقلاب اسلامی گفت: پس از پیروزی انقلاب دشمنان دین خدا مخالفت های خود را اشکار و تمام قراردادها را یکطرفه لغو کردند.
 
 
 
وی افزود:دشمنان ما اختلافات و فتنه های پی در پی را عنوان کردند که مردم جواب ان ها را دادند.
 
 
 
نماینده شهرستانهای چهارگانه با اشاره به برجام اظهار کرد:در برجام عهدشکنی را مشاهده کردیم و شاهد لغو قراردادها و حرف هایشان بودیم و تا انقلاب اسلامی را داریم,همیشه از پیشرفت ما نگران هستند و جوابشان را خواهیم داد، مردم در جبهه خود را برای مقابله با دشمنان اماده کردند و جواب انها را دادند.
 
 
 
هاشمی پور در ادامه گفت: مسئولان و نخبگان باید برای عبور از پیچ تاریخی فعلی,گوش به فرمان و بیانات رهبر انقلاب باشیم، تمام جریانات سیاسی بدانند که سربازان امام راحل و رهبری زنده اند و همه در یک کشتی قرار داریم، باید اتحاد خود را داشته باشیم و این چپ و راست را کنار بگذاریم.
 
 
وی افزود: ما باید به فکر مردم باشیم و با تقدیم شهدای کشور و الگوگیری از بیانات رهبر انقلاب,نباید هرگز عبد ترامپ نشویم، بدانیم که قوی ترین مجموعه دفاعی در خاورمیانه را داریم و دشمنان نمیتوانند تکان بخورند.
 
 
 
عدل هاشمی پور در پایان عنوان کرد: مشکل ما ترامپ های داخلی است و باید شناسایی شوند و تنها راه فرار از وضعیت فعلی,اقتصاد مقاومتی است.
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.