گروه: اخبار استان خبر: 110957 / تاریخ انتشار : 1397/6/29 ساعت : 14:14

زمزمه ذکر " یا حسین (ع) " توسط بانوان و کودکان کهگیلویه و بویراحمدی در روز عاشورا+تصاویر

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی امروز به همراه کودکان خود ندای لبیک یا حسین (ع) سر دادند و به همراه کودکان خود آمدند که نشان دهند اهداف امام حسین (ع) را به فرزندانشان نیز نشان می دهند..

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز روز عاشورا بود همان روزی که سر مبارک امام حسین (ع) بر بالای نیزه قرآن می خواند همان روزی که زینب کبری  داغ برادر می بیند همان روزی که  صحرای کربلا دشت خون می شود اسمان و خورشید برای حسین (ع) و اهل بیتش عزادار می شود.

 

کهگیلویه و بویراحمد نیز امروز برای بیعت دوباره  با امام حسین (ع) به پا خاست، امروز مردان و زنان این استان و شهر یاسوج ندای لبیک یا حسین  سر دادند و با حضور حداکثری خود در روز عاشورای  حسینی نشان دادند که ندای لبیک یا حسین (ع) آمیخته با گوشت و خون آنهاست  و  هیچ چیز توان مقابله با آنها را ندارد.

 

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی نیز امروز به همراه کودکان خود در سر دادن این ندا همراهی کردند آنها به همراه کودکان خود آمدند که نشان دهند اهداف امام حسین (ع) را به کودکانشان نشان می دهند و می گویند که جمهوری اسلامی ایران باید به دست صاحب خود یعنی امام عصر (عج) برسد و هیچکس نمی تواند مانع شود.

تصاویر این حضور  را در زیر می بینید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پبام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.