گروه: اخبار استان خبر: 110901 / تاریخ انتشار : 1397/6/28 ساعت : 09:57
مراسم سوگواری سقای دشت کربلا در باشت؛

حال و هوای متفاوت از شور حسینی جوانان شهرستان باشت در شب تاسوعا+تصاویر

مراسم سوگواری و عزاداری با جمعی پرشور از جوانان هیئتی عشاق الزهرا در مسجد النبی(ص) شهرستان باشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل باشت نیوز؛در این روزها حجم تهاجم فرهنگی دشمان بر جوانان ما زیاد شده هست به طوری که تلاش دارند افکار جوانان این مرزوبوم وبوم رابه سمت و سوی خودشان بکشانند. توجه به جذب جوانها ونوجوان هادر هیئت ها و مجالس مذهبی و حفظ آنهادر این برنامه های مذهبی و روشنگری آنان باعث ناکارامدی دشمنان خواهد شد.

هیئت عشاق الزهرا(س) در مسجدالنبی (ص) با جمعیت زیادی از جوانان و نوجوان که دوست دار اهل بیت نبوت هستندبا برگزاری مراسم سوگواری و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)از اول ماه محرم تا به العان،ارادت خود را نسبت با سالار شهیدان وشهدای کربلا نشان دادند. در این مراسم جمعی از مداحان و روضه خوانان که بعضااز خودجوانان و نوجوانان همین مسجد هستند با نوا و صدای خوش شور ونوای عجیبی به سبک این عزاداری داده اند.

این مراسم قبل از اذان مغرب و عشا از ساعت 5:30 شروع شده وتا قبل از نماز مغرب و عشا ادامه دارد.

جوانان این مکان را با آذین بندی خاص و زیبا در رخ یک مراسم عزاداری و سوگواری تزئین کرده اند. این فکر به ذهن میرسد که با جذب در سنین پایین در این مراسمات مذهبی آینده ای درست خواهد شد از جوانها و نوجوان های که با عشق و علاقه به سمت و سوی خدا حرکت خواهند کرد و مثل همیشه دشمنان قسم خورده خود را ناکام خواهند گذاشت. انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.