گروه: اخبار استان خبر: 110884 / تاریخ انتشار : 1397/6/27 ساعت : 09:38

چاله های رهاشده ای که صدای شهروندان باشتی را در آورده است+تصاویر

بعد اجرای عملیات جایگذاری لوله های پلی اتیلن به جای لوله های آهنی در برخی از کوچه ها و خیابان های شهر باشت که حدود ۳ماه از اجرای این پروژه می گذرد اما چاله ها وگودال های آن موانع محکمی در مقابل رانندگان شده و صدای شهروندان را درآورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس برطرف کردن موانع رفت و آمد بعد از یک حفاری که معمولابرای انشعاب لوله های آب،برق،گازدر سطح یک خیابان یا کوچه انجام می شود یکی از مسائلی است که بتاید مورد توجه قرار گیرد و نباید به راحتی از کنار آن گذشت.

 

بعد اجرای عملیات جایگذاری لوله های پلی اتیلن به جای لوله های آهنی در برخی از کوچه ها و خیابان های شهر باشت از جمله کوچه های شهید سبزعلی و شهید شکرالله بلادی واقع در خیابان شهداء که حدود ۳ماه از اجرای این پروژه می گذرد اما چاله ها وگودال های آن موانع محکمی در مقابل رانندگان شده است.

 

بعد از این که شهرداری کار لکه گیری و آسفالت گذاری کوچه ها و خیابانها را انجام داده است،این مساله به ذهن میرسد که اداره آب و فاضلاب باید در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع این مساله اقدام کند اما با وجود گذشت مدت زمان طولانی از اجرای این طرح، همچنان به حال خود رها شده است و خاک آن به چشم شهروندان می رود.

 

گفتنی است مسجدالنبی (ص) محل برگزاری نماز جمعه فعلی شهرستان واقع در  کوچه شهید سبزعلی قرار دارد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.