گروه: اخبار استان خبر: 110845 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 ساعت : 17:39
فرماندار شهرستان لنده:

هیچ اداره خدمات رسانی حق ندارد بدون هماهنگی فرمانداری انشعاب مدارس و ادارات را قطع نماید/برخوردبا مدیرانی که سرخود اقدام به قطع انشعاب مدارس می کنند

فرماندار شهرستان لنده گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی هیچ یک از ادارات خدمات رسان در سطح شهرستان حق ندارند انشعابات مدارس را قطع نمایند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، دارا کریمی نژاد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لنده، با تسلیت ایام حزن و اندوه شهادت سید و سالار شهیدان و یاران با وفایش و همچنین تاکید بر همکاری ادارات جهت بازگشایی مدارس گفت: ایجاد شور و نشاط در مدارس با استفاده از تمام ظرفیت های ادارات جهت این امرمهم یک وظیفه است و باید این همکاری تا قبل از بازگشایی صورت پذیرد.

وی افزود: با توجه به شروع  سال تحصیلی هیچ  کدام از ادارات خدمات رسان شهرستان لنده حق ندارد برق، آب، گاز و خطوط تلفن مدارس را قطع نمایند.

فرماندارشهرستان لنده تصریح کرد: هرمدیری بدون اطلاع  فرمانداری اقدام به قطع انشعابات مدارس نمایند بدون شک با این مدیر برخورد خواهد شد.

کریمی نژاد اظهارکرد: باتوجه به تقارن هفته دفاع مقدس، ماه محرم و بازگشایی مدارس این ضرورت لازم است که برنامه ها نیز با محوریت این موضوعات نیز اجرایی شوند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.