گروه: اخبار استان خبر: 110844 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 ساعت : 17:34
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:

جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس در عمل احلی من العسل را به نمایش گذاشتند/رسالت سنگین خبرنگاران در پوشش برنامه های عزاداری ماه محرم

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت:جوانان ما در طول هشت سال دفاع مقدس با رشادت و فداکاری الگوگرفته از قاسم بن الحسن(ع)در عمل احلی من العسل را به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در اجتماع بزرگ دانش آموزان در مراسم احلی من العسل،با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهیدا به نقش دانش آموزان در انتقال فرهنگ دفاع مقدس اشاره کرد وگفت:امروز دانش آموزان بهترین سفیر برای انتقال باور ها و ارزش های دینی هستند.

وی افزود:برگزاری برنامه احلی من العسل یکی از بهترین برنامه های است که می توان ضمن آشنا کردن جوانان با فرهنگ ونهضت حسینی به آنان در زمینه های دیگر به خصوص تربیت مداح انقلابی استفاده کرد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد:رشادت و فداکاری قاسم بن الحسن(ع)سیزده ساله در کربلا که شهادت را شیرین تر از عسل دانست یک دنیا فرهنگ است که نظیر آن را در طول هشت سال دفاع مقدس به عینه احساس کرد.

وی تاکیدکرد:شهید محمد حسین فهمیده دانش آموز سیزده ساله ما حاصل تربیت مکتب عاشورایی است که الگوی وی قاسم بن الحسن(ع)است.

الهی نیا اظهارکرد:اصحاب رسانه نقش مهمی در پوشش برنامه های ماه محرم باتوجه با آسیب ها و توطئه های دشمنان در فضای مجازی دارند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.