گروه: اخبار استان خبر: 110837 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 ساعت : 17:31

افتخار آفرینی بانوان هم استانی در مسابقات کشوری پرثوآ+تصاویر

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی در هفدهمین دوره مسابقات قهرمان کشوری به روش گیر وپرتاب که در 22 و 23 شهریور ماه در بابلسر برگزار شد خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بانوان پرثوآ کار استان در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور به روش گیر وپرتاب که در  شهرستان بابلسر برگزار شد برترین عنوان های تیمی و انفرادی را در این مسابقات کسب کردند.

 مقام قهرمانی تیمی رده سنی بزرگسالان  در این مسابقات دو روزه  به  بانوان استان  رسید و توانستند با کسب ۳مدال طلا و ۲ نقره و یک برنز برای استان افتخار آفرینی کنند  لیلا عباس زاده در وزن ۵۴-  موفق به کسب مدال  طلا، پریا نادر در  وزن ۵۸-  مدال طلا، فرانک عباسی در  وزن ۷۶-  مدال طلا، شقایق مطهری در وزن ۸۱- نیز مدال  نقره،  رویا دشتیان در  وزن ۸۶-  مدال نقره و بنفشه محمدی در وزن ۶۲-  توانست مدال  برنز را کسب کند.


همچنین مقام نایب قهرمانی تیمی در رده سنی جوانان  به بانوان کهگیلویه و بویراحمدی  رسید  به گونه ای که در این بخش بانوان استان توانستند یک مدال طلا ، ۲ نقره و ۲ برنز را کسب کنند و اسامی به شرح زیر است:

زهرا افشون در وزن ۶۶- توانست مدال طلا را کسب کند همچنین بانوان  سارا دانش پایه در  وزن ۴۴- ، عصمت همت زاده در وزن ۵۸-  موفق به دریافت مدال نقره شدند و فاطمه عباس زاده در  وزن ۵۰-  و  فاطمه آزاد وار در وزن ۵۴-   دو مدال برنز را کسب کردند.

بانوان نوجوان استان نیز در این مسابقات همچون بزرگسالان موفق  شدند با کسب ۲ مدال طلا ، ۲ نقره و ۳ برنز  مقام نایب قهرمانی تیمی در رده سنی نوجوانان را به خود اختصاص دهند سمیه ویسی در  وزن ۵۰-  و مریم داوودی در وزن ۶۰+  دو مدال طلا ، زینب ایروانجم در وزن ۴۴- ،  یلدا رضوی در  وزن ۵۸- نیز دو مدال نقره و خانم ها فاطیما کرمی در وزن ۳۸-،  فاطمه هاشمی در وزن ۴۱-   و  آیناز افشاردر  وزن ۴۷-  با کسب مدال برنز افتخاری دیگر برای بانوان استان افریدند.

همچنین الهه احسان دوست بانوی پرثوا کارکهگیلویه و بویراحمدی در افتتاحیه این مسابقات کشوری تکنیک اوم را به صورت نمایشی اجرا کرد.

کمیته رزم پرثوا هیئت همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد به سرپرستی طیبه رضایی  مربی مرضیه  ایروانجم و  داوران نیز طاهره رضایی، کلثوم اوخی، حمیرا دشتی مقدم و مهسا زکی پور روزهای 22 و 23 شهریور در شهربابلسر استان مازندران حضور یافتند.

 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.