گروه: اخبار استان خبر: 110825 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 ساعت : 22:33

مراسم اختتامیه طرح هجرت ۳ دانش آموزی سپاه ناحیه کهگیلویه برگزار شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت:مراسم اختتامیه طرح هجرت ۳ دانش آموزی سپاه ناحیه کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه ضمن عرض تسلیت ایام الله محرم از تلاش همه بسیجیان، دانش آموزان و کسانی که در این طرح همکاری داشتند،تقدیر تشکر کرد.

 

سرهنگ محقق زاده بیان کرد:این طرح به مدت ۴۰ روز و در قالب انواع مختلف برنامه و دوره ها وکلاس ها برای دانش اموزان برگزار شد که از جمله به ارسال گروه های جهادی برای کمک به محرومین ،رنگ امیزی  واماده کردن مدارس برای سال تحصیلی جدید و کلاس های فن سخن وری ،برنامه های فرهنگی و ورزشی و آشنایی با بسیج اشاره کرد .

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصل مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه کهگیلویه نیز ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) اظهارکرد: اگر کسی میخواهد شناختش کامل بشود و حب ومحبت امام حسین(ع)در دلش راه پیدا کند بایدراه روش وسیره امام حسین(ع)را قبل از شهادت حین شهادت وبعد شهادت مطالعه وخوب بشناسد و صرف نشستن در هیئات وعدم مطالعه شناخت را کامل نمیکند.

 

برپایه این گزارش گزارش ، بهره گیری از توان ، نیرو و نشاط جوانان و نوجوانان برای سازندگی کشور، تقویت مبانی اعتقادی ، اخلاقی و اجتماعی دانش آموزان و مشارکت آن ها در فعالیت های عمرانی و فضاهای آموزش و پرورش به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این زمینه، از اهداف اجرای طرح هجرت ۳ بود.

 

گفتنی است که در پایان این برنامه از ۴۵نفر از بسیجیان،دانش آموزان شرکت کننده در طرح اساتید و مربیان وعوامل اجرایی برنامه ها تقدیر شد.

 

---

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.