گروه: اخبار استان خبر: 110824 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 ساعت : 11:05

شهردار چرام کارنامه قابل قبولی از خود ارائه داده است/عزل نیرو ها در اختیار شهردار است!

سخنگو و عضو شورای شهر چرام با ارسال یادداشت و جوابیه ای به خبرنگاران به خبر استیضاح شهردار این شهر واکنش نشان داد که عینا آورده میشود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عطاءالله حدادی سخنگو و عضو شورای شهر چرام با ارسال یادداشت و جوابیه ای به خبرنگاران به خبر استیضاح شهردار این شهر واکنش نشان داد که عینا آورده میشود.

 

 در جوابیه ارسالی آمده است:

 

ضمن عذر خواهی از دوست و برادر وهمکار عزیزم آقای بشارت لازم است در مورد مطلبی که تحت عنوان استیضاح شهردار در گروهای مجازی منتشر گردیده نکاتی چند به اطلاع دوستان برسانم.

۱_ حسب وظایف ذاتی شورا بکار گیری نیرو یا نصب و عزل نیرو ها در حیطه ی اختیارات شورا نبوده واز اختیارات شهردار است.

۲- در خصوص به کار گیری آقای اردشیر شمشیری، وی به سازمان همیاری شهرداریها معرفی گردید لیکن نامبرده حاضر به عقد قرار داد نشد.

۳_جهت تنویر افکار ؛عزیزان بدانند که قرار داد سازمان همیاری شهرداریها بسیار متقن ومحکم است و تمام امتیازات ازجمله مرخصی ها، حق لباس، پاداش پایان خدمت، بیمه تامین اجتماعی شخص و اعضا خانواده وی را شامل می شود.

درضمن حدود یک سال که از انتخاب آقای نوری به عنوان شهردار می گذرد به گواهی افکار عمومی ودرمقایسه با ادوار گذشته بسیار خوب درخشیده و کارنامه قابل قبولی از خود ارائه کرده که لازم می دانم ازطرف شورای شهر از خدمات ارزنده شهردار خدوم تشکر نمایم و لقب مرد خستگی ناپذیر برازنده ی وی است.

بنابر این در شورای شهر چرام بحث استیضاح هیچ محلی از اعراب ندارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.