گروه: اخبار استان خبر: 110822 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 ساعت : 10:47
شهردار یاسوج:

اکیپ های شهرداری آماده مناسب سازی ورودی های شهر هستند/ منتظر عرضه قیر هستیم

شهردار یاسوج در خصوص وضعیت بسیار نامناسب ورودی شهر یاسوج از پمپ بنزین منصوری به سمت شهر یاسوج گفت: بهبود وضعیتجاده های ورودی یاسوج یکی از برنامه های ماست و همه دستگاه های ما آمادگی لازم را دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از مهمترین کمبود های زیرساختی که در شهر یاسوج وجود دارد بافت قدیمی و عدم وجود خیابان های با زیرسازی مقاوم و آسفالت مناسب است.

 

از طرفی جاده های ورودی این شهر نیز از مدت ها قبل با مشکلات عدیده ای از جمله کنده کاری های بسیار روبه روست و در برخی موارد که دست اندرکاران حوزه راه و شهرسازی تلاش داشته اند با انجام کاری ، مشکلی را حل کنند ، نه تنها آن مشکل حل نشده است بلکه باعث به وجود امدن مشکلات دیگری از جمله وقوع تصادفات رانندگی شده است.

 

وضعیت جاده ورودی یاسوج از پمپ بنزین منصوری به سمت اکبرآباد بسیار نامناسب است و دارای دست اندازی های زیادی است در همین خصوص با شهردار یاسوج گفت و گویی داشتیم.

شهردار یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس گفت: آسفالت و بهسازی مسیر ورودی از سرآبتاوه تا پمپ بنزین منصوری مربوط به شهرداری نیست و دهیاری و بخشداری باید برای چنین مواردی اقدام کنند.

 

نستهن مقدم عنوان کرد: چند سال قبل روکش اسفالت از پمپ بنزین به سمت شهر یاسوج  انجام شد اما به دلایل مختلف مثلا نداشتن کیفیت یا زمین های زراعی که در آن اطراف وجود دارد باعث شد که اسفالت چنین وضعیتی پیدا کند و دچار شکستگی شود.

 
 

وی ادامه  داد: منتظر عرضه قیر در کشور هستیم چرا که قیر در اختیار هیچ نهادی قرار نمی گیرد، منتظر هستیم که بورس آزاد کند و قیر نیز در اختیار ما قرار بگیرد، زیرسازی هایی انجام شده است اما به دلیل اینکه قیر تحویل داده نمی شود باید منتظر بمانیم که به محض رسیدن قیر کار روکش، لکه گیری و پر کردن چاله چوله های این مسیر انجام شود.

 

شهردار یاسوج بیان کرد: بهبود وضعیت مسیر  ورودی یاسوج از سمت پمپ بنزین تا شهر یاسوج را قطعا در برنامه داریم، همه واحدهای ما نیز آمادگی لازم را دارند و دو اکیپ آسفالت آماده شده است که به محض رسیدن قیر کار بهبود وضعیت جاده های ورودی شهر را انجام دهیم.

نستهن مقدم تصریح کرد: بخشی از آسفالت ها فرسوده است و بنا نداریم که کار آسفالت را بر روی آنها انجام دهیم و بر روی آن قیر بریزیم و طولی نکشد که دوباره تخریب شود، باید در این بخش ها زیر ساخت ها را فراهم کنیم و در روزهای کم ترافیک کنده کاری در این بخش ها انجام شود و دوباره آسفالت شوند.

 

وی با اشاره به اینکه موانع و سرعت گیرهایی در سطح شهر یاسوج وجود دارد که مصوبه شورای ترافیک است گفت: این سرعت گیرها در محل های خاصی جهت کاهش سرعت و جلوگیری از تصادفات و بهبود عبور و مرور عابران پیاده ساخته می شوند، اگر جایی استاندارد نباشد هم پلیس راهور و هم خود شهرداری برای اصلاح آن اقدام می کند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.