گروه: اخبار استان خبر: 110802 / تاریخ انتشار : 1397/6/24 ساعت : 15:09

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در قبال عملکردش پاسخگو باشد/ یکسال گذشت و احمدی از دستاوردهایش دفاعی ندارد؟

رسانه گریزی احمدی از جمله منفی ترین نکات کارنامه اجرایی احمدی تا کنون بوده است و شاید این مهم را بتوان در نداشتن یک تیم رسانه ای قوی در کنارش جویا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فعال رسانه ای و دانشجوی دانشگاه صنعتی مالک اشتر- یکسالی هست که سکان هدایت مدیریت اجرایی یکی از غنی ترین استانهای کشور در حوزه آب، نفت و گردشگری به علی محمد احمدی، استانداری از خطه ایلام رسیده است.

 

از همان ابتدای انتصاب احمدی حاشیه ها بالا گرفت، خادمی که قبل از وی این مسئولیت را عهده دار بود کم و بیش شخصیت آرامی از خود نشان داد و سعی داشت با مذاکره و گاهی هم افول از دیدگاه های خود به درخواست های اطرافیانش پاسخ دهد.

 

اگرچه برخی اوقات این افول به عبارتی سر نهادن بر خواسته های سیاسیون تعبیر می شد اما کهگیلویه و بویراحمد دوران سکون نسبی را از حیث سیاسی طی کرد.

 

به قول معروف اصلاح "سر به کویی داشتن" سیاست قرص و محکم موسی خادمی در کهگیلویه و بویراحمد بود، هرچند که وی نتوانست در زمینه اشتغال زایی و فعال کردن واحد های صنعتی غیرفعال موفقیت چندانی داشته باشد.

 

اینکه این موضوعات را از کجا بدست آوریم، تنها کافیست نگاهی به ضرایب کاهش اشتغال در استان، ضریب جینی و امثالهم بندازیم تا به شکل علمی این مهم بر ما ثابت شود.

 

علی محمد احمدی با طوفانی از جلسات مدیریت خود را شروع کرد تا بتواند بعبارتی مدیران را در قبال عملکرد خود پاسخگو کند و بعد از آن تصمیم داشت به سراغ منابع ملی برود و از آنجا بتواند به رشد و توسعه استان کمک بسزایی کند.

 

انتقاد ها از احمدی تحت عنوان "مدیریت سیاسی" شکل گرفت که وی توان اجرایی درستی ندارد و بیشترا سیاسی است!

البته در چند مقوله وی به این صحبت ها پاسخ داد اما شاید قضاوت مخاطب در این موضوع بهترین قضاوت باشد.

 

اینکه از زمان روی کار آمدن استاندار جدید اقداماتی در سطح استان از حیث اشتغال و عمرانی صورت گرفته است بر کسی پوشیده نیست، اما اینکه چقدر تاثیرگذاری و سرعت روند اجرای این پروژه ها موفقیت برانگیز بوده است موضوع مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

 

رسانه گریزی احمدی از جمله منفی ترین نکات کارنامه اجرایی احمدی تا کنون بوده است و شاید این مهم را بتوان در نداشتن یک تیم رسانه ای قوی در کنارش جویا شد.

 

البته زمزمه هایی مبنی بر تقویت این موضوع شنیده می شود که امیدواریم این موضوع نیز بزودی محقق شود تا با این رویکرد اقبال بیشتری بسمت احمدی هدایت شود.

 

اما بعد از گذشت یکسال این انتظار زیادی است که استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص عملکردش به مردم پاسخگو باشد؟

چرا اقدامات شاخص دولت در استان آنچنان به گوش مردم نمی رسد؟

آیا رویکرد محافظه کارانه مناسب تر است؟

آیا اصلا دستاورد قابل دفاعی در کارنامه استاندار وجود ندارد؟

اساسا یکسال فرصت مناسبی جهت قضاوت است یا خیر؟

 

اینها سئوالاتی است که عموم جامعه مخاطب در کهگیلویه و بویراحمد از استاندارشان دارند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.