گروه: اخبار استان خبر: 110801 / تاریخ انتشار : 1397/6/24 ساعت : 15:07
در انتخابات شورای ملی کارشناسان بیمه کشاورزی صورت گرفت:

قرارگرفتن جوان کهگیلویه و بویراحمدی در جمع ۱۱نفرشورای ملی کارشناسان بیمه کشاورزی کشور+تصویر

یکی از جوانان نخبه شهرستان لنده در استان کهگیلویه وبویراحمد در انتخابات شورای ملی کارشناسان بیمه کشاورزی کشوربه جمع یازده کارشناس برتر شورای ملی کارشناسان این بیمه انتخاب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده لنده از جمله شهرستان ها دارای سرمایه های فاخر استانی در زمینه نیروی انسانی است که توان و استعداد فرزندان این دیار در سطوح ملی به خوبی قابل مشاهده است.

سلمان تاج الدینی یکی از جوانان فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی، کارشناسی ارشد اقتصاد در انتخابات شورای ملی کارشناسان بیمه کشاورزی کشور به جمع 11عضو این شورا انتخاب شد که این انتخاب از میان بیش از چهارهزارنفر در سطح 32 استان کشور صورت می گیرد.

گفتنی است تاج الدینی نفردوم شورای نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان، نایب رئیس سازمان نظام مهندسی استان، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کهگیلویه، مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزی شهرستانهای کهگیلویه بهمئی لنده چرام، عضو شورای صندوق بیمه کشاورزی استان، تنها نماینده مدیریت بیمه کشاوزی استان درکشور را در کارنامه درخشان خود ثبت کرده است.

این افتخار را به همه مردم خوب استان کهگیلویه وبویراحمد به خصوص مردم فهیم شهرستان لنده تبریک می گوییم و برای وی آرزوی موفقیت روز افزون را خواستاریم.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.