گروه: اخبار استان خبر: 110796 / تاریخ انتشار : 1397/6/24 ساعت : 14:29

اضافه کردن ده دستگاه اتوبوس به سازمان حمل و نقل عمومی مرکز استان/مردم فرق دوغ و دوشاب را خوب میدانند/اکبری:با یک گل بهار نمیشود!

ده دستگاه اتوبوس به حمل و نقل عمومی یاسوج اضافه شد که نائب رئیس شورای شهر حمل و نقل عمومی شهر یاسوج را در حد صفر دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهردار یاسوج در رونمایی از اضافه نمودن 10 دستگاه اتوبوس به سازمان حمل و نقل عمومی و با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم گفت: اکنون در ماه محرم به سر می بریم و امروز شاهد این هستیم که همه شیعیان با گرامیداشت این ماه و شهادت امام حسین (ع) به سوگواری و عزاداری می پردازند.

 

نستهن مقدم بیان کرد: همیشه راهکار و رهنمود های همکاران خود که در شهرداری داشتند و اعضای شورای شهر  و همچنین خدوم شهرداری در همه حوزه هادر همه جا کمک کردند. با توجه به تحریم های ظالمانه و بودجه هایی که از قبل تعیین کرده بودیم توانستیم رضایت شهروندان را جلب کنیم که البته بهتر از این ها شایسته این مردم است.
 
 
وی بیان کرد: در این ایام ایجاب می کرد که شهرداری با آماده کردن شهر و سیاه پوش کردن آن و واحدهای زیربنایی بتواند در این زمینه گامی بردارد، شهرداری یاسوج هر شب در گلزار شهدا برنامه عزاداری و سوگواری داریم همچنین موکب بزرگی در میدان امام حسین (ع) برپا کردیم که از امروز ساعت 17 افتتاح و خدماتی به شهروندان در رابطه با ماه محرم خواهیم داشت.
 
 
مقم افزود: باید کارهای فرهنگی صورت بپذیرد تا شهروندان از حمل و نقل عمومی استفاده کنند و کمکی به ترافیک شهری باشد و در جلسه با برخی از مسئولین به صورت حضوری توانستیم 23 دستگاه اتوبوس را به حمل و نقل عمونی تزریق کنیم، نباید دستگاه های خود را در یک ایستگاه ساکن کنیم تا ماشین پر شود باید هر چند دقیقه یکبار ماشین ها در گردش باشند تا شهروندان در ایستگاه ها معطل اتوبوس نشوند، این موضوع را رصد خواهیم کرد که بتوانیم حمل و نقل را آنطور که در شان شهروندان است ارائه دهیم.
 
 
 
شهردار یاسوج در پایان عنوان کرد: باتوجه به درخواست هایی که مبنی بر توزیع بلیط الکترونیک وجود داشت ، تاکید شد که باید زیرساخت آن آماده شود و می طلبد که کشور الکترونیک نیازمند شهر الکترونیک و آن نیز به  شهروند الکترونیک نیازمند است.
 
 
نائب رییس شورای شهر یاسوج در این آیین گفت : دراین مدت که در خدمت اصحاب رسانه هستیم خیلی خوب قلم زدند، چرا که اگر اصحاب رسانه با خبرهای خوب خود کارهای خوب کنند قطعا به گمراهی نخواهی رفت.
 
 
هدایت اکبری بیان کرد: امروز زیرساخت های حمل و نقل عمومی دچار کمبود است، هر شهروند باید هر موقع که اختیار کرد این دستگاه ها در اختیارش قرار بگیرد، باید از طریق صدا و سیما و سایت ها این فرهنگ سازی صورت گیرد تا مردم از وسایل نقلیه عمومی استقاده کنند.
 
 
وی افزود: خبرهای خوبی در راه است، مردم شهر یاسوج صبور و شکیبا هستند و فرق دوغ و دوشاب را خوب میدانند، از همکاران و شهردار یاسوج خواهشمندیم که برای مردم تلاش کنند
چراکه با یک گل بهار نمی شود. حمل و نقل عمومی شهر یاسوج صفر است و با این ده دستگاه باز هم کمبود وسایط نقلیه وجود دارد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.