گروه: اخبار استان خبر: 110793 / تاریخ انتشار : 1397/6/24 ساعت : 18:15

فعالیت 14 تیم جهادی بهمئی در قالب رزمایش محمد رسول الله(2)+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی رزمایش محمد رسول الله(2)،گفت:14 تیم جهادی تا پایان شهریورماه در عرصه های مختلف به مردم محروم بهمئی خدمت رسانی می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛معاون هماهنگ کننده و مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه فرمانده و مسئول بسیج سازندگی شهرستان بهمئی از گروه های جهادی شهرستان بهمئی سرکشی و بازدید کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در حاشیه بازدید از این گروه های جهادی گفت:این گروه های جهادی در قالب رزمایش کشوری محمد رسول الله(2) با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و نمایش اقتدار بسیجیان می باشد.

سرگرد پاسدار باقر پسنده با اشاره به اهمیت بالای خدمات رسانی به مناطق محروم، گفت : جهادگران بسیجی در رزمایش نمایش اقتدار بسیجیان با حضور در گروه های جهادی خدمات بسیار مهم و ارزنده ای به مناطق محروم شهرستان ارائه می دهند.

وی خاطرنشان کرد:14 گروه از اردوهای جهادی شهرستان در این رزمایش حضور دارند که تا پایان شهریور به مناطق هدف ما در روستاهای محروم خدمت رسانی می کنند.

سرگرد پسنده تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی رایگان، انجام کارهای عمرانی، فرهنگی، آموزشی از خدماتی است که جهادگران در طول رزمایش به مناطق محروم بهمئی ارائه می دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: این گروه های جهادی در ساخت چهار باب مسکن مددجویان کمیته امداد، ساخت و مرمت مساجد در حال خدمت رسانی هستند.

سرهنگ مثنوی، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این بازدیدها به خبرنگار ما گفت : 150 گروه جهادی در حوزه عمرانی، پزشکی، آموزشی و فرهنگی در قالب رزمایش محمد رسول الله(2) به مردم استان خدمت رسانی می کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.