گروه: اخبار استان خبر: 110774 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 ساعت : 17:35
فرماندار چرام:

عادت ندارم قولی دهم و عمل نکنم/چرام روستای تاوه سفید سرفاریاب جاده درست ندارد؟

فرماندار چرام بر استفاده از ظرفیت مشارکت عمومی عمران و آبادانی روستا ، توسعه و تقویت اشتغال پایدار در بین جوانان و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها و بهسازی راه روستائی تاکید کردو با ابرلز رضایت از حضور درجمع مردم گفت:برای من جای تعجب هست که روستا با این فاصله از مسیر اصلی جاده ارتباطی خوبی ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار شهرستان چرام  به همراه تعدادی از مدیران شهرستان  از روستای تاوه سفیداز توابع بخش سرفاریاب بازدید میدانی کردند و ضمن دیدار با اعضای شورای اسلامی،دهیار و معتمدین محلی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستای فوق الذکر قرار گرفتند.

در این بازدید وضعیت  جاده ی روستایی، آب شرب و تقویت شبکه آبرسانی ، گازرسانی عدم انتن دهی موبایل وشبکه های تلویزیون ازمهمترین مطالبات مردم بود که از زبان دهیار و رئیس شورای اسلامی بیان شد.

نماینده عالی دولت درچرام دستورات لازم برای مدیران دستگاههای اجرایی و خدمات رسان حاضر در بازدید از این روستاها را در گاز رسانی،آبرسانی و بهسازی جادهای آبیاری باغات این  روستا صادر کرد.

هادی فتاحی اصل  بر استفاده از ظرفیت مشارکت عمومی عمران و آبادانی روستا ، توسعه و تقویت اشتغال پایدار در بین جوانان و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها و بهسازی راه روستائی تاکید کردو با ابرلز رضایت از حضور درجمع مردم گفت:برای من جای تعجب هست که روستا با این فاصله از مسیر اصلی  جاده ارتباطی خوبی ندارد.

وی عنوان کرد:باتوجه به تاکید دولت جهت تکمیل طرح های نیمه تمام  به نیاز اصلی مردم به جاده از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

فرماندار چرام افزود:عادت ندارم قول و وعده ای بدهم اما عمل نکنم، ولی در جهت رفع مشکلات کوتاهی نمی کنم .

رئیس شورای اداری چرام اظهار کرد: جهادوکشاورزی برای جدول آبیاری باغات روستا درصورت امکان اعتباری در نظربگیردو در زمینه تامین سوخت نیز تا گاز رسانی به روستا انجام گیرد مخزن سوخت تحویل مردم می شود.

 

وی ادامه داد:گازرسانی به روستا را در استان از طریق مدیرعامل شرکت گاز پیگیری می نمایم و مشکل آنتن دهی موبایل و شبکه های تلویزیونی در آینده نزدیک بابهره برداری از دکل جوخانه و سیستم جدید شبکه های تلویزیونی حل خواهد شد.

فتاحی باتوصیه به اینکه مردم باهم همکاری وپیگیرمشکلات باشندگفت:سعی کنیدباهم هماهنگ ونسبت به هم حسادت نداشته باشید و معارضات اجتماعی را برطرف کنید ودر اجرای طرح هادی روستا نهایت همکاری را بعمل اورید.

وی در زمینه  مشکل آب روستا نیز گفت:خانوارها در اشتراک گذاری همکاری و کنند و مبلغ بیست میلیون تومان اعتبار برای تعمیر و راه اندازی شبکه آب رسانی روستا کمک اختصاص میدهیم .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.