گروه: اخبار استان خبر: 110739 / تاریخ انتشار : 1397/6/22 ساعت : 11:55

تعریض یکی از خطرسازترین نقاط محور یاسوج به پاتاوه+تصاویر

"آب ریز کریک" را به جرأت می توان یکی از پر حادثه ترین نقاط جاده یاسوج به پاتاوه نامید که در این جاده پر تردد به دلیل کوهستانی بودن ، وجود پیچ های تند و عدم دوبانده بودن سالانه شاهد تصادفات زیادی هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ به نقل از چهار فصل ؛ استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان های جنوب غربی کشور  که متصل کنند جنوب به شمال کشور به حساب می آید و می توان به جرات گفت که جاده یاسوج به پاتاوه پر ترافیک ترین جاده مواصلاتی درون استان که باعث شده بار ترافیکی زیادی را در خود جای دهد .

 

 

در این جاده پر تردد به دلیل کوهستانی بودن ، وجود پیچ های تند و عدم دوبانده بودن سالانه شاهد آن هستیم که  تعداد زیادی از هموطنان در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می دهند یا قطع عضو می شوند.

 

به همین دلیل چند سالی است که روند تعریض و دو بانده کردن این جاده سرعت بیشتری به خود گرفته است .

 

 

یکی از نقاط حادثه خیز در این مسیر حد فاصل کریک به دارشاهی (آب ریز کریک) است ، که به دلیل وجود سربالایی، عدم دید مناسب و هم چنین عرض کم جاده سالانه تعداد زیادی از هم وطنان را به کام مرگ می شکاند.

 

مدتی است که روند کار روی این نقطه حادثه خیز سرعت دو چندانی به خود گرفته است و شاهد آن هستیم که کارفرما در حال حذف پیچ های تند به وسیله زدن دیوار های بتی و هم چنین برداشت نقاطی از پرتگاه های آن است.

 

 

در مصاحبه ای که با کارفرمای برخی از نقاط این جاده داشته ایم مشخص شد که عدم پیشرفت در برخی از نقاط این جاده کمبود قیر بوده است، که مسئولان استانی باید فکری به حال این موضوع بکنند که در آینده ای نزدیک شاهد تکمیل این جاده باشیم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
/انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.