گروه: اخبار استان خبر: 110731 / تاریخ انتشار : 1397/6/22 ساعت : 08:06

سه خانه ورزش در روستاهای بخش سرفاریاب تجهیز و افتتاح شدند

بخشدار سرفاریاب در گفتگو با خبرنگاران گفت : به همت اداره کل ورزش و جوانان و نیز پیگیری و مساعدت ویژه آقای بخشایی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام خانه ورزش سه روستای مندان ، دره لیر و دهنو اسلام آباد در بخش سرفاریاب تجهیز و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بخشدار سرفاریاب در گفتگو با خبرنگاران گفت : به همت اداره کل ورزش و جوانان و نیز پیگیری و مساعدت رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام خانه ورزش سه روستای مندان ، دره لیر و دهنو اسلام آباد در بخش سرفاریاب تجهیز و راه اندازی شد.


آتش سودا ضمن تشکر از رییس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت : با تجهیز و افتتاح این خانه های ورزش تا حدودی میتوانیم برای ورزش و سرگرمی و متعاقبا تندرستی و سلامتی مردم روستاهای فوق برنامه ریزی نموده و آنها را به سمت و سوی ورزش و تفریحات سالم بکشانیم .


رییس شورای اداری بخش سرفاریاب همچنین از فعال بودن سالن ورزشی چند منظوره سرفاریاب و سالن ورزشی سواری خبر داد و گفت: به امید خدا در دهه فجر شاهد افتتاح سالن چندمنظوره و بزرگ بخش سرفاریاب خواهیم بود .


نماینده عالی دولت در بخش سرفاریاب با اشاره به نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش نیز با گله مندی از اداره کل ورزش و جوانان افزود : طبق هماهنگیهای بعمل آمده با فرماندار محترم شهرستان و رییس سابق اداره ورزش و جوانان قرار بود در هفته دولت شاهد افتتاح نمایندگی ورزش سرفاریاب باشیم ولی بطور ناگهانی شاهد گماشتن مسئول نمایندگی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان چرام‌ بودیم که این موضوع باعث عصبانیت و نارضایتی جوانان و ورزش کاران و ورزش دوستان بخش سرفاریاب شید لذا.

 

وی افزود:امیدواریم در اسرع وقت ضمن انتصاب ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام شاهد حضور آقای محمدی مسئول نمایندگی بخش سرفاریاب و افتتاح این نمایندگی و به دنبال آن رشد و شکوفایی ورزش بخش سرفاریاب باشیم .

 

آتش سودا همچنین گفت: قریب یکسال هست که آقای محمدی بعنوان مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش سرفاریاب استخدام گردیده ولی به دلایل نامعلومی متاسفانه حتی یک روز شاهد حضور و پیگیری ایشان در بخش سرفاریاب و پیگیری مشکلات این بخش نبودیم .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.