گروه: اخبار استان خبر: 110697 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 ساعت : 22:16
جهادگران سلامت در رزمایش خدمت:

لبخند شیرین خدمت در مناطق محروم گچساران/ "سلامتی" هدیه پزشکان جهادگر به مردم +(تصاویر و فیلم)

تیم‌های پزشکی به مناطق محروم گچساران عزیمت می کنندتا با ارائه خدمات درمانی رایگان سلامتی را به مردمان این دیارمحروم هدیه دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،یکی از برنامه‌های جهادی بسیج سازندگی اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و کم برخوردار است تا با حضور پزشکان و ارائه خدمات درمانی درد و رنجی از مردم این مناطق بکاهند، این بار نیزبه همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان گچساران، پزشکان جهادگر به منطقه محروم روستای دیل اعزام شدند تا به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه دهند.

در این اعزام پزشک متخصص و عمومی، ماما، پرستار، کارشناس بهداشت و دندان‌پزشک با تجهیزات لازم حضور داشتند و خدمات درمانی مختلفی به مردم این منطقه ارائه شد.

سرهنگ دوم فردین خلیلی،مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه گچساران در گفت‌و‌گو با این پایگاه خبری تحلیلی درخصوص رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) در این شهرستان اظهار کرد:با مساعدت سازمان بسیج جامعه پزشکی ،شبکه بهداشت و درمان گچساران و نیز بهداری سپاه ناحیه گچساران تیم های درمانی جهادی برای ارائه خدمات رایگان پزشکی و بهداشتی به مناطق حاشیه‌ شهری ، روستاها و مناطق کم برخوردار اعزام می شوند.


وی افزود:رزمایش اقتدارعاشورایی با شعار خدمت بی‌منت، کمک و خدمات‌رسانی و حمایت از مناطق محروم به مدت 20روزاز9 تا 29شهریورماه اجرا خواهد شدکه علاوه برحضور تیم های جهادی در عرصه های عمرانی ، آبادانی و فرهنگی، تیم‌های جهادی پزشکی که متشکل از پزشک متخصص، عمومی، ماما، دندانپزشک، پرستار، مشاوره، کارشناسان بهداشت و تغذیه و داروخانه همراه با وسایل و تجهیزات موردنیاز نیزبرای ارائه خدمات به مناطق محروم اعزام خواهندشد.

خلیلی گقت:خدمت‌رسانی به اقشار محروم جامعه در راستای محرومیت‌زدایی در حوزه سلامت و بهداشت از اهداف اصلی برنامه‌های پیش رو است که از مهمترین اهداف بسیج جامعه پزشکی خدمت به مردم مناطق محروم و ارائه خدمات پزشکی و درمانی رایگان است که با برنامه ریزی انجام شده در طول این مدت اجرایی خواهد شد.

خلیلی اظهارکرد:در این اعزام ها در بخش‌های تخصصی، عمومی، مامایی، بهداشتی و مشاوره ارائه خدمت می شود وخدماتی که در این اعزام ها ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت رایگان توسط پزشک عمومی و متخصص،خدمات دندانپزشکی، تست قند خون و فشار خون و... به‌صورت رایگان به اهالی منطقه است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه گچساران درادامه با اشاره به اهداف برگزاری این رزمایش افزود: سپاه و بسیج همواره در کنار محرومین و مردم بوده وتاکنون فعالیت‌های عمرانی،آبادانی،فرهنگی ،بهداشتی و درمانی خوبی توسط جهادگران بسیجی درمناطق محروم این شهرستان انجام داده است که اجرای این برنامه‌ها تدبیر حسنه‌ای است که باعث افزایش امید در جامعه بویژه مردم محروم منطقه خواهد شد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.