گروه: اخبار استان خبر: 110696 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 ساعت : 19:41
شوق خدمت بی منت:

بسیجیان نور امید را در دل کشاورزان ایدنکی روشن کردند+تصاویر

گاهی به شوق خدمت باید دل را به دریا و زد به عشق خدمت در قالب های مختلف به یاری مردمی شتافتد که چهار دهه است پای ارزش های این انقلاب ایستاده اند و امروز نیز نور امید را در دل کشاورزان روستایی روشن کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، همزمان با سراسر کشور در کنار رزمایش عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله(ص) اردوهای جهادی در مناطق محروم نیز آغاز اقدام به ارائه خدمت رسانی در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی و ترویجی و کمک رسانی نمودند که حقیقتاً این رزمایش را به درستی رزمایش خدمت نامیده اند.

 


امروزه گروه های جهادی در قالب های مختلف اقدام به فعالیت‌ در حوزه های عمرانی، پزشکی یا پروژه‌های محرومیت‌زدایی می کنند که حلاوت و شیرینی آن بیشتر به کام مردم می نشیند و اجر و ثوابش هم نصیب جهادگران.

 


اردوی جهادی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنده نیز در قالب رزمایش محمد رسول الله (ص) 2 با بسیج نیروهای جهادگر خود به یاری کشاورزان برنج کار در منطقه ایدنک شتافتند و اقدام به جمع آوری علف های هرز در بیش از چهار هکتار از سطح مزارع کشاورزی کردند.

 


حلاوت و شیرینی این خدمت و ابراز خرسندی کشاورزان از خدمت بی منت کشاورزان باعث شده است تا گروه های مختلف جهادی در سطح شهرستان نیز به سایر فعالیت های خود ادامه دهند.
 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.