گروه: اخبار استان خبر: 110690 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 ساعت : 22:04
مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان لنده:

پذیرایی 650هزارنفری از زائرین اربعین حسینی در موکب لنده/کمک 65میلیون ریالی مردم لنده به بازسازی و ساخت صحن حضرت زهرا(س)

مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان لنده گفت: در مراسم اربعین سال گذشته موکب شهرستان لنده در مرز شلمچه پذیرای بیش از 650هزار نفر از زائران حسینی بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، سید محمد طلا میری در گردهمایی روحانیون ومبلغین دینی در تبلیغات اسلامی شهرستان لنده با تسلیت ایام سوگواری وعزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با ارائه گزارشی از فعالیت های یکساله ستاد عتبات عالیات این شهرستان گفت: در طول یکسال فعالیت ستاد عتبات عالیات شهرستان لنده علی رغم نوپا بودن ولی خدمات خیلی خوبی به زائرین اربعین حسینی و ستاد بازسازی عتبات داشته اند.

وی افزود: در طول یکسال گذشته با همکاری مردم و روحانیون وخیرین بیش از 65میلیون ریال جهت بازسازی صحن حضرت زهرا(س)و حرمین شرفین در عراق جمع آوری شده است.

مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان لنده تصریح کرد: ستاد عتبات و عالیات شهرستان لنده برای اولین بار اقدام به برپایی موکبی درمرزشلمچه با همکاری مردم و خیرین به خصوص کارکنان ادارات برپا شدکه پذیرای بیش از 650هزارنفربوده است.

وی تاکیدکرد: برابر ارزیابی های ستادعتبات و عالیات کشور موکب شهرستان لنده به عنوان یکی از موکب های نمونه کشوری شناخته شد که نشان دهنده محبت مردم به اهل بیت(ع) است.

میری اظهارکرد: بعد از اربعین حسینی شاهد حادث شدن زلزله استان کرمانشاه بودیم که باتوجه به برگشت برخی از نذورات مردمی به دلیل نیازمندی مردم کرمانشاه کمک های خوبی به مردم این استان از طرف مردم شهرستان لنده شده است که مدت 15روز نیزدر مناطق زلزله زده کرمانشاه نیز حضور یافتیم و به رفع نیازهای اولیه مردم پرداختیم.

مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان لنده خاطر نشان کرد: امیدواریم امسال نیز شاهد مشارکت حداکثری مردم فهیم شهرستان لنده و خیرین درپرپایی موکب این شهرستان در مرزشلمچه باشیم .

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.