گروه: اخبار استان خبر: 110688 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 ساعت : 17:24
در راستای رزمایش خدمت برگزار شد؛

" شیفت ایثار " کارگران؛ خدمتی صادقانه بدون دستمزد/حضور بسیج در کنار صنعتگران رونق بیشتر صنعت را به دنبال دارد+تصاویر

رزمایش خدمت رسانی کارگران بسیجی به منظور انگیزه دادن به کارگران بسیجی در شهرک های صنعتی بلکو یاسوج در برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رزمایش خدمت کارگران بسیجی تحت عنوان " شیفت ایثار " به منظور انگیزه دادن به کارگران بسیجی در شهرک صنعتی بلکو یاسوج به همت بسیج کارگری سپاه فتح استان با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد.

 رئیس هیئت مدیره مجتمع مقاوم سازان خلیج فارس در این رزمایش گفت: طراحی و ساخت سازه های فلزی و مخازن و استراکچرهای منابع نفت و گاز و انواع کانتینرهای متحرک را در این مجتمع داریم. جواز مجتمع در سال 1373 و پروانه بهره برداری آن در سال 1375 صادر شد. در سال 1396 به همت پرسنل و مسئولین توانستیم تمام ماشین آلات و دستگاه های خط تولید را به روز کنیم و علاوه بر نیاز استان، نیاز استان های هم جوار مانند فارس، بوشهر، بندرعباس و سیستان بلوچستان را نیز برطرف نماییم.

 

روح اله معینی در ارتباط با نقش و فواید رزمایش شیفت ایثار افزود: امروز رزمایش شیفت ایثار و بسیج کارگری را داریم که ایثار بسیج کارگری موجب دلگرمی پرسنل ، رونق تولید و افزایش کیفیت می شود و رعایت کردن اصول و مسائل بهداشت فردی را داشتیم.

 

وی ادامه داد: در این سال که به نام حمایت از کالای ایرانی است می توانیم با بسیج کارگری به رونق و بقای یک مجموعه و دلخوشی آن کمک کنیم و یقینا نقش بسیج در این رزمایش در کنار ما صنعتگران می تواند سبب  شود که روز به روز رونق بیشتر در واحد های صنعتی شاهد باشیم.

 

در زیر تصاویری از حضور کارگران بسیجی که در شهرک های صنعتی مشغول ه فعالیت هستند را ملاحظه می کنید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.