گروه: اخبار استان خبر: 110687 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 ساعت : 16:13
رئیس تبلیغات اسلامی لنده مطرح کرد:

استحاله و نفوذ فرهنگی در ماه محرم با ایجاد شبهه در فضای مجازی

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: امروز دشمنان با طرح اختلاف بین ملت ایران و عراق با ایجاد شبهات دینی در فضای مجازی به دنبال استحاله و نفوذ فرهنگی در آستانه ماه محرم است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در گردهمایی طلایه داران محراب با تسلیت ماه محرم و عزادارای سید وسالار شهیدان اظهارکرد:ماه محرم بهترین فرصت برای  تجلی حماسه حسینی در ابعاد مختلف است.

وی افزود:  امروز دشمنان با طرح اختلاف بین ملت ایران و عراق با ایجاد شبهات دینی در فضاهای مجازی به دنبال استحاله و نفوذ فرهنگی در آستانه ماه محرم است.

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: حقیقتاً ماه محرم خنثی کننده توطئه های و برنامه های دشمن است که باید در این ماه به درستی شیوه های مخربانه دشمن به آگاهی مردم برسد.

وی تاکیدکرد: بیان درد های مردم در سخنرانی ها باید به گونه ای باشد که خدمات نظام تحت الشعاع این مطالبه به حق مردمی قرار نگیرد.

الهی نیا اظهارکرد: روحانیون از فرصت این ماه در جهت آگاه سازی مردم به دلیل شبهات موجود در جامعه پیرامون مشکلات به خصوص حوزه فضای مجازی صورت گیرد.

 انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.