گروه: اخبار استان خبر: 110686 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 ساعت : 15:12
در گفتگو با مدیرکل راه و شهرسازی استان مطرح شد؛

انتصاب "راستا" صحت ندارد/اگر خبری باشد رسمی اعلام می شود

مدیرکل راه و شهرسازی در گفتگوی اختصاصی با صبح زاگرس گفت: انتصاب "راستا" به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی صحت ندارد و اگر همچین موضوعی باشد به صورت قانونی و طی جلسه ای رسمی اعلام می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از سفیردنا؛ به دنبال انتشار اخباری در فضای مجازی و رسانه های استان کهگیلویه وبویراحمد مبنی بر برکناری مدیرکل راه و شهرسازی و انتصاب مدیر جدید آن، این پایگاه خبری تحلیلی طی مصاحبه ای صحت و سقم آن را بررسی کرد.

 

پیش از این خبری با عنوان "معاون ساخت و توسعه اداره کل راه و شهرسازی یعنی شیر محمد راستا به عنوان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی منصوب شد" فضای رسانه ای استان را در برگرفته بود.

 

مدیرکل راه و شهرسازی در گفتگوی اختصاصی با صبح زاگرس گفت: انتصاب "راستا" به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی صحت ندارد و همچین چیزی اتفاق نیفتاده است، و اگر چنین موضوعی باشد به صورت قانونی و طی جلسه ای رسمی اعلام می شود.

 

علیمردانی در خصوص سوال خبرنگار صبح زاگرس مبنی بر اینکه امکان این انتصاب وجود دارد، گفت: ما کارمند دولت هستیم و تابع دستورات ولی انتشار اخبار در این خصوص صحت ندارد و تکذیب می کنم.

 

گفتنی است انتشار خبر جایگزین"راستا" به جای "علیمردانی" در راس مدیریت راه و شهر سازی استان در فضای مجازی حالی اتفاق افتاده است که امروز پس از مصاحبه علیمردانی با صبح زاگرس جلسه شورای مدیران راه و شهرسازی استان به مدیریت علیمردانی برگزار شد.

 

تصویری از برگزاری جلسه شورای مدیران راه و شهرسازی استان به مدیریت علیمردانی مدیرکل راه وشهرسازی استان در زیر آمده است:

 

 

انتهای پیام/د

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.