گروه: اخبار استان خبر: 110680 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 ساعت : 11:23
بعد از بازدید سرزده رئیس کل دادگستری از بازار یاسوج:

پرونده قصابان متخلف به تعزیرات حکومتی ارسال شد/رفع ابهامات درباره یک انبار لاستیک در یاسوج

رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: 4 واحد صنفی قصابی که اقدام به گران فروشی کرده بودند با تخلف گران فروشی و تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چند روز قبل رئیس کل دادگستری به همراه  دادستان مرکز استان و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان به صورت سرزده وارد بازار به ویژه خیابان عمده فروشان شدند که این حضور سرزده مسئولان قضایی واکنش های جالبی به همراه داشت یکی از این واکنش ها مردمی بودند که از دستگاه قضا می خواستند که وضعیت را بهبود ببخشند.

 

برخی از مغازه داران نیز با دیدن مسئولان قضایی به قول برخی ها جیم زدند و مغازه را تعطیل کردند در این میان گران فروشی قصابان بیشتر از بقیه به چشم می خورد قضابانی که با دیدن رئیس کل دادگستری قیمت خود را به یک باره در چند دقیقه کاهش دادند.

 

حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری  از صنعت، معدن استان خواست که بررسی های انجام شده تا قبل از دوشنبه بر روی میز وی قرار بگیرد در همین خصوص در گفتگو با مسئول اداره بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان این موضوع را پیگیری کردیم.

 

 رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت:  4  واحدهای صنفی قصابی که اقدام به گران فروشی کرده بودند با تخلف گران فروشی و تشکیل پرونده به تعزیرات  حکومتی معرفی شدند.

 

امیر جانی پور گفت: انبار لاستیک در گلستان 10 که ابهاماتی داشت تمام مستندات ورود و خروج مورد بررسی قرار گرفت این انبار در سامانه جامع انبارها ثبت بود و دارای اعلام موجودی بود  و شبکه توزیع کنترل شده نیز داشت که بعد از این بررسی ها مشخص شد تخلف احتکاری نداشت که زیر نظر سازمان در حال توزیع است.

 

جانی پور افزود:  120 واحد مورد بازرسی قرار گرفت که متعهد شدند در سامانه اعلام موجودی کالاهای خود را ثبت کنند و در صورتی که همکاری نکنند کالاهای انها به عنوان احتکار ثبت می شود و  در خصوص افرادی که مغازه آنها بسته بود گفت هنوز تخلفی مشاهده نشده است و برآوردهای لازم در حال انجام است.

 

وی در پایان تاکید کرد: بازرسی از انبارها در استان به ویژه در شهرک های صنعتی و واحدهای عمده فروشان فعال است.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.