گروه: اخبار استان خبر: 110662 / تاریخ انتشار : 1397/6/19 ساعت : 17:32
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده خبرداد:

آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان پیش از مدرسه در لنده+تصاویر

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده از آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان پیش از مدرسه در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، علی جاودان به نقش سنجش سلامت در ایجاد آمادگی نوآموزان پایه اول دبستان اشاره کرد وگفت: یکی از مهمترین فرآینده های بدو ورود به مدرسه بحث سنجش سلامت در نوآموزان پایه اول ابتدایی است.

 

 

وی افزود: این طرح با هدف سنجش سلامت جسمانی، بینایی سنجی و شنوایی سنجی، تست هوش و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان اجرا می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده تصریح کرد: کمک به بهبود کیفی آموزش و کنترل بعضی از عوامل موثر بر افت تحصیلی ، بررسی میزان شیوع اختلالات جسمانی و روانی کودکان دارای مشکل و صدور شناسنامه سلامت برای کودکان از دیگر اهداف اجرای طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان است.

وی تاکیدکرد: امسال طرح سنجش در شهرستان لنده از 18شهریور آغاز و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت و مراجعه کودکان بدو ورود به اول دبستان به این پایگاه الزامی است.

جاودان اظهارکرد: پایگاه سنجش سلامت در دبستان ابتدایی شهید فتحی جنب بانک صادرات آماده ارائه خدمات به والدین جهت طرح سنجش سلامت می باشد که انتظار داریم والدین هرچه سریعتر در خصوص انجام سنجش سلامت نوآموزان خود اقدام نمایند.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.