گروه: اخبار استان خبر: 110601 / تاریخ انتشار : 1397/6/18 ساعت : 23:03
در گفتگو با مسئول مرکز ام آر آی کوثر یاسوج مطرح شد؛

جوابگوی هرگونه نارضایتی و شکایت مردم هستیم/مسوولین شهرداری میگویند کمک به ما ثواب دارد!

مسئول مرکز ام آر آی کوثر یاسوج در رابطه با بداخلاقی یکی از پرسنل این مرکز با یک بیمار گفت: من نمیدانم که کدام یک از کارمندان با این شخص این گونه حرف زده است و قابل پیگیری است

مسئول مرکز ام آر آی کوثر یاسوج در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در رابطه با بداخلاقی یکی از پرسنل این مرکز با یک بیمار گفت: من نمیدانم که کدام یک از کارمندان با این شخص این گونه حرف زده است و قابل پیگیری است و باید بدانم که این شخص چه ساعتی و چه روزی مراجعه کرده تا من پرسنل کارمندان خود  را بیاورم و نه در مورد این شخص بلکه در مورد بقیه نیز حل شود چون باید اطلاعات کافی داشته باشم که بدانم چه حرفی زده شده است. ممکن است حرفی که زده جواب آن را شنیده باشد، الان یه طرفه به قاضی رفتن است که اگر بخواهم بدون اطلاعات کافی بگویم این اتفاق افتاده و مقصر کیست. به هر حال اینجا یاسوج است و باید حساب و کتاب اینجا دو طرفه باشد.

 

مجتبی مدحتی در ادامه افزود: مرکز ام آر آی یاسوج یکی از ارزانترین ام آر آر هایی است که در ایران وجود دارد به گونه ای که هزینه آن  در یاسوج 25 هزار تو مان انجام می شود و از سال 88 تا کنون تعرفه  پذیرش در ام آر آر تغییر نکرده است و این لطفی بوده که در مردم صورت گرفته  اما متاسفانه هیچ کس، نه رسانه ها، نه مردم و نه مسئولین قدردان این لطف نبوده اند. در حال حاضر حقوق ها با 5 سال پیش تغییر زیادی کرده است اگر به یک کارمندی  حقوق 2 سال پیش را بدهند قطعا ناراحت می شود و می گوید تورم بالا رفته اما تعرفه ما از سال 88 تاکنون هیچ گونه تغییری نکرده است.

 

وی عنوان کرد: دستگاه های مرکز ام آر آی یاسوج از زیمنس است که یک دستگاه مصرفی است و همه قطعات آنان خارجی است و با هزینه زیادی تهیه می شود. این قطعات ارزبری دارد و قیمت دلار از سال 88 بسیار بالا رفته  است. هیچ حمایتی نمی شویم و از طرفی سرویس دهی باید صورت بگیرد. خدمت رسانندن به مردم و راضی نگه داشتن آنان در واقع بزرگترین هدف ما بوده است یعنی اینگونه نیست که اگر کسی به اینجا مراجعه کرد دوباره برای حل مشکل خود به شهرهای دیگر برود. به همین خاطر تنها مرکز در استان هستیم که در این زمینه بیمار مراجعه کننده از شیراز به این مرکز داشته و خدمت درمانی به او ارائه داده ایم. هیچ مرکز درمانی تا به حال این قابلیت را نداشته که بیماری از شیراز به اینجا داشته باشد و به او خدمات درمانی ارائه دهد.

 

مسئول مرکز ام آر آِی یاسوج در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس بیان کرد: با این تفاسیر اگر برای کسی مشکلی به وجود آمده و ناراضی است باید مراجعه کند و حتما جوابگو خواهم بود، وقت می گذارم و بررسی میکنم چه کسی و برای چه بوده است چراکه  این کار، کار یک شب یا دو شب نیست بلکه کار یک عمر است. یک بیمار هم یک بیمار است و ونباید ناراضی باشد. حتما باید ببینم که  چه کسی، چه موضوع چه بوده و از طریق چه کسی برخورد شده است.

 

وی تصریح کرد: همیشه نوبت صبح و عصر در مرکز ام آر آی حضور دارم و در دسترس هستم که اگر کسی شکایتی دارد آن را پیگیری کنم. برای پذیرش نوبت باید به صورت حضوری به مرکز ام آر آی مراجعه کنندچرا که به صورت اینترنتی نوبت نداریم، به این خاطر که باید حتما نسخه را ببینیم و معمولا نیاز به آمادگی قبلی دارد و باید راهنمایی شود و باتوجه به اینکه بیمه در مورد نسخه سخت می گیرند و فیلتر می کنند باید نسخه را رویت کنیم و چک کنیم که قابلیت تایید و یا انجام دارد یا خیر؟ به گونه ای که اگر این نسخه تایید نشود هزینه بیمار بالا می رود و از طرف دیگر نارضایتی بیمار را درپی دارد. به همین خاطر نتوانسته ایم که نوبت دهی را اینترنتی کنیم و هنوز ساز و کار آن را پیدا نکرده ایم. البته مردم به صورت تلفنی هم میتوانند اقدام به گرفتن نوبت کنند.

 

 

مدحتی در رابطه با ساخت مرکزی برای بیماران دیالیزی گفت: در رابطه با ساخت و ساز برای مرکز دیالیز پیشرفته برای بیماران دیالیزی است و چون دیالیز برای بیمار هزینه ای دربرندارد یک کار خوب و درخور بیماران دیالیزی امجام میدهیم که امیدواریم تا هفته آینده به بهره برداری برسد. البته اگر اجازه دهند چون  کار کردن در شهر یاسوج سبک خاصی دارد.

 

 

وی در پایان با نارضایتی از برخی دستگاه ها از جمله شهرداری گفت: عده ای هستند که میخواهند این کار صورت نپذیرد و عده ای دیگر نیز تمایل دارند که این کار به سرانجام برسد. مثلا به شهرداری برای أخذ پروانه مراجعه کردیم ولی در جواب می گویند که قسمت که ام آر آی در آن وجود دارد جزء شهر محسوب نمی شود و پروانه ساخت صادر نمی کنیم. پرونده مان در شهرداری را به کمیسیون ماده صد ارجاع دادند و جریمه آن را سال 88 پرداخت کردیم اما جریمه سال 88 را قبول ندارد و برای 150 متر ساخت و ساز 400 میلیون تومان جریمه مان کردند.  وقتی به شهرداری مراجعه می کنیم می گویند ام آر آی از نظر مالی در وضعیت بسیار خوبی به سر می برد و اگر پولی به شهرداری کمک کند ثواب دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.