گروه: اخبار استان خبر: 110588 / تاریخ انتشار : 1397/6/16 ساعت : 16:00

روز جمعه و مناجات های عاشقانه/سجاده هایی که رنگ و بوی عشق می دهند+تصاویر

روز جمعه است و دل ها به سمت آسمان پرواز می کند در مصلی امام خمینی شهر یاسوج امروز سجاده های نمازگزاران رنگ و بوی عشق می دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بعد از یک هفته کاری و یک هفته شلوغ اما روز جمعه رفتن به مصلی ها و خواندن نماز جمعه همه آن خستگی ها را از بدن بیرون می کند نمازهای عاشقانه ای که خیلی ها سعی می کنند هیچگاه آن را از دست ندهند و هرهفته شرکت می کنند.

 

جمعه که می شود  خیلی ها دلشان می گیرد خیلی ها با صدای بلند و یا در خلوت  دعای الهم کلولیک را می خوانند و اشک از چشمانشان جاری می شود به راستی که آیا دلهای ما آماده ظهور امام زمان(عج)  است.

 

وقتی در مصلی امام خمینی ره شهر یاسوج برای نماز جمعه حاضر می شوم با چهره های جالبی رو به ور می شود از آن مادری که چادری بر سر دختر کوچک خود کشیده است و نماز می خواند تا آن پیرزنی که حتی نمی توانست راه برود اما دخترش می گفت چند هفته است اصرار دارد در نماز جمعه شرکت کند.

 

در این میان دیدن برخی از سجاده های افرادی که در نماز شرکت کرده اند جالب است سجاده هایی که برخی ها خودشان درست کرده اند تسبیح هایی که در رنگ های متنوع بر روی سجاده ها گذاشته شده است.

 

در زیر تصاویر برخی از زیباترین سجاده های امروز در نماز جمعه امروز شهر یاسوج آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.