گروه: اخبار استان خبر: 110520 / تاریخ انتشار : 1397/6/13 ساعت : 22:50
جانشین سپاه فتح استان خبر داد:

جزییات تکمیلی کشف بیش از 3 میلیون انواع نخ سیگار قاچاق در یاسوج/شهروندان به نیروهای اطلاعاتی کمک کنند+تصاویر

جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگلیویه وبویراحمدگفت: در راستای ماموریت ذاتی و واگذاری مبارزه با قاچاق کالا و ارز به سازمان اطلاعات سپاه، طی یک اقدام اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه فتح استان یک محموله بزرگ قاچاق کالا کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگلیویه وبویراحمد گفت: یکی از وظایف سازمان اطلاعات سپاه و سربازان مبارزه با قاچاق کالا و ارز است که در استان ما سربازان گمنام این مجموعه به صورت شبانه‌روزی برای مقابله با قاچاق کالا مجاهدت می‌کنند.

 

وی ادامه داد: در همین راستا، طبق ماموریت ذاتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان اطلاعات سپاه، طی یک اقدام اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد از یک محل دوپوی کالای قاچاق بیش از 3 میلیون و پانصد و چهل و چهار هزار و دویست و چهل نخ از انواع سیگار و 40 هزار و سیصد و سی پاکت تنباکوی میوه ای و سه هزار و 24 کیلو تنباکوی فله ای و یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و حدود 10 لیتر از مشروبات الکلی کشف و ضبط گردید که در همین جهت با هماهنگی دادستان مرکز استان دو نفر دستگیر و تحویل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد شدند.

 

 

 

جهانگیر انصاری افزود: علاوه بر ماموریت ابلاغی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از مردم دلسوز استان انتظار داریم چنان چه کالا و یا انبار قاچاقی مشاهده کردند در کمترین زمان ممکن به سازمان اطلاعات سپاه یا مجموعه اطلاعاتی استان کهگیلویه وبویراحمد در کمترین زمان ممکن اطلاع دهند تا اقدامات لازم جهت کشف و ضبط انجام شود. سازمان اطلاعات سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد این آمادگی را دارد که در کمترین زمان اقدامات قانونی و عملیاتی خود را در این راستا را انجام دهد.

 

 

وی در پایان عنوان کرد: در این عرصه به صورت شبانه روزی تلاش میکنیم که آرامش را به استان برگردانیم و در همین راستا شورای تامین استان کهگیلویه وبویراحمد از بهترین مجموعه های کشوری است که در بهترین تعامل و همدلی به سر می برند و به تبع شورای تامین استان، شورای تأمین شهرستان ها نیز به همین شکل هماهنگ و یکپارچه هستند. 

 

در ادامه تصاویری از این کشفیات آمده است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همچنین شما مخاطبن گرامی از طریق لینک زیر می توانید به کلیپ تهیه شده از این محموله بزرگ دسترسی پیدا کنید و آنرا دانلود کنید:

 

 

انتهای پیام/ب

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.