گروه: اخبار استان خبر: 110431 / تاریخ انتشار : 1397/6/10 ساعت : 12:37

تشبیه کوچکی از ماجرای پوتین-مدودف این بار در شورای شهر یاسوج/آشنا رئیس شورای شهر شد/اکبری بر کرسی نائب رئیسی نشست

در نهایت با رأی اعضا کیوان آشنا با 6 رأی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج انتخاب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هفته گذشته جلسه انتخاب هیئت رئیسه جدید شورای شهر یاسوج با حضور معاون فرماندار بویراحمد برگزار شد اما به دلیل غیبت  سه نفر از اعضا این جلسه از رسمیت افتاد.


قرار بود در این جلسه انتخابات هیئت رئیسه جدید برگزار شود اما عدم حضور محمدرحیم دهراب پور، فرشاد نگین تاجی و مسعود خوبانی برگزاری جلسه هیئت رئیسه را به روز دیگری واگذار کرد.

 

در این جلسه رئیس شورای شهر یاسوج ضمن خداحافظی از ریاست شورا بیان کرد:باید میدان را به جوانترها سپرد تا آنها هم خودشان را محک بزنند .

 

کیوان آشنا که خود را یکی از کاندیداهای ریاست شورای شهر اعلام کرده است در گفتگو با صبح زاگرس درباره دلایل کناره گیری اکبری گفت: باید این موضوع را از خود او سوال کرد اما شاید اهداف بزرگتری داشته باشد.

 

این صحبت کیوان آشنا که در لفافه بیان شد، گمانه زنی ها درباره کاندیداتوری هدایت اکبری در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را تقویت می کند.

 

در نهایت امروز در جلسه شورای شهر یاسوج،کیوان آشنا با 6 رأی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

در این جلسه که با حضور اعضای شورای شهر و نماینده فرماندار بویراحمد برگزار شد کیوان آشنا با 6 رأی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج انتخاب شد و  هدایت اکبری با 6 رأی به عنوان نائب رئیس شورا انتخاب شد.


فرشید احمدی‌کیش با 6 رأی به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر یاسوج و علی اکبری‌تبار نیز با 6 رأی به عنوان دبیر جلسه انتخاب شدند.


از جمله حواشی این جلسه غیبت محمدرحیم دهراب‌پور بود.

لازم به ذکر است قبل از این اکبری ریاست شورای شهر یاسوج را بر عهده داشت که با انصراف وی، کیوان آشنا که به عنوان نائب رئیس شورا در حال خدمت بود به عنوان ریاست شورا انتخاب شد که همان معادله پوتین و مدودوف را بر سر زبانها انداخته است.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
روشن
1397/6/10 - 13:31
دست اندر کاران محترم صبح زاگرس! خودمانیم!! این چه تشبیه و مثالی است؟ اعضای شورای شهر کجا و پوتین و مدودوف؟!!!
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.