گروه: اخبار استان خبر: 110379 / تاریخ انتشار : 1397/6/8 ساعت : 23:52
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان بهمئی:

باید از لان به فکر تجهیز بیمارستان بهمئی باشید/قول تامین تجهیزات بیمارستان لیکک را از وزیر بهداشت گرفتم

عدل هاشمی پور با انتقاد از تاخیر در بهره برداری از ساختمان بیمارستان شهرستان بهمئی، گفت:باید از هم اکنون به فکر تامین تجهیزات این بیمارستان باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه پایگاه جامع سلامت شهری لیکک با تقدیر از پیگیری های رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی، گفت: این مدیر یک مدیر توانمند، پیگیر و سمج است و بنده همچنین مدیرانی را دوست دارم.

عدل هاشمی پور در ادامه با اشاره به تکمیل ساختمان بیمارستان32 تختوابی بهمئی در ماه های آینده، گفت: بنده به عنوان خادم مردم تاکید می‌کنم که باید از همین الان به فکر تجهیز این بیمارستان باشیم.

 وی افزود:در زمینه تجهیز این بیمارستان چند روز پیش با وزیر بهداشت صحبت کردم و آقای قاضی زاده  هاشمی به بنده قول تامین تجهیزات داد.

هاشمی پور در ادامه از فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان خواست تا لیستی از تجهیزات مورد نیاز بیمارستان بهمئی را آماده و در اختیار وی بگذارند تا برای تامین آنها در وزارت بهداشت اقدام کند.

وی با انتقاد از تاخیر در بهره برداری از ساختمان بیمارستان شهرستان بهمئی، تصریح کرد:بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان بهمئی همزمان با 2 بیمارستان شهرستان های چرام و باشت کلنگ زنی شد و هم اکنون بیمارستان های این دوشهرستان به بهره برداری رسیدند که این همه تأخیر در خور شان مردم بهمئی نیست.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین این نوید را به مردم شهرستان بهمئی بدهم که توانستم در روزهای اخیر مجوز اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان را از سازمان بهزیستی کشور بگیرم.

هاشمی پور در پایان با بیان اینکه مراسم کلنگ زنی این اورژانس اجتماعی دی ماه امسال برگزار می شود، گفت: مسئولان شهرستان بهمئی باید از همین الان به فکر تخصیص زمین مورد نیاز این اورژانس شهرستان باشند.

انتهای پیام/

 

سید علمدار تقوی
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.