گروه: اخبار استان خبر: 110376 / تاریخ انتشار : 1397/6/8 ساعت : 22:27
با حضور مسوولان استانی برگزار شد؛

بهره مندی 6 روستای بهمئی از گاز طبیعی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریالی/تاکید نماینده کهگیلویه بر استفاده از نیروهای بومی در عملیات گازرسانی+تصاویر

آئین افتتاحیه پروژه گاز رسانی به 6 روستای بخش مرکزی شهرستان بهمئی و آغاز بکار گاز رسانی به 5 روستای دیگر این بخش از شهرستان ظهر امروز در روستای امامزاده بابا احمد(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ آئین افتتاحیه پروژه گاز رسانی به 6 روستای بخش مرکزی شهرستان بهمئی و آغاز بکار گاز رسانی به 5 روستای دیگر این بخش از شهرستان ظهر امروز باحضور با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی در روستای امامزاده بابا احمد(ع) برگزار شد.

رئیس اداره گاز شهرستان بهمئی در این مراسم گفت: امروز به همت مسئولان شاهد افتاح فاز اول گازرسانی به روستاهای حوزه کت که شامل روستاهای بابا احمد، اسلام آباد، دوپرنظری، گدار تختی، زورآزما و نی کن هستیم.

فتحی افزود:این پروژه با احداث خط لوله ای به طول 28 کیلومتر با اعتبار 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد:با افتتاح این خط لوله جمعیت 1850 نفری در قالب 450 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

رئیس اداره گاز شهرستان بهمئی در ادامه با اشاره به آغاز فاز دوم این پروژه، افزود:فاز دوم شامل گاز رسانی به 5 روستای تیرداری، خارستان، سرطوف، سرگرک و کت می باشد.

فتحی تصریح کرد:خط لوله مورد نیاز این 5 روستا در مجموع 12 کیلومتر است که میزان 80 میلیارد ریال اعتبار برای آن پیش بینی شده است.

وی افزود:با بهره برداری از این پروژه 179 خانوار با جمعیت 860 نفر از گاز طبیعی بهره مند می شوند.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از خدمات شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل تلاش خوب آنها برای گازرسانی به مناطق محروم روستایی کهگیلویه بزرگ تقدیر کرد.

عدل هاشمی پور تصریح کرد:از تولیان دهدشت تا دیشموک وجب به وجب لوله ریخته است و کار شبانه روزی برای گازرسانی به این مناطق محروم  آغاز شده است.

وی افزود:عملیات گازرسانی به مناطق قیامِ لنده، سرآسیاب یوسفی و ممبی شهرستان بهمئی به زوی از سمت شهر لنده آغاز می شود.

هاشمی پور خاطرنشان کرد:تاکید بنده به پیمانکار پروژه این بود که در هر کدام از این پروژه ها از تمامی ظرفیت های انسانی موجود در همان بخش ها استفاده شود تا از قِبل آن عده ای از جوانان بیکار به صورت موقت مشغول بکار شوند.

نماینده کهگیلوه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود گفت:اگر با همین اتحاد و انسجام کارها به پیش روند و حاشیه ها به حداقل برسد، می توانیم خدمات قابل توجهی به مردم محروم ارائه کنیم.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم از پیگیری نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و تلاش شرکت گاز استان جهت خدمت رسانی به مناطق محروم تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/

 

سید علمدار تقوی
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.