گروه: اخبار استان خبر: 110330 / تاریخ انتشار : 1397/6/6 ساعت : 23:31

ضعف اطلاع رسانی موثر اقدامات دولت در کهگیلویه و بویراحمد صدای مجری مشهور کهگیلویه و بویراحمدی را درآورد/احمدی گمنام ترین استاندار تاریخ استان!+تصویر

بعضی افراد هستند که اخبار را از طریق #فضای_مجازی (راست یا دروغ) پیگیری میکنند اما نیاز هست #روابط_عمومی استانداری که متاسفانه خبرهاش را کمتر میبینم دراین زمینه قدم یا قدمهایی بردارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه فضای مجازی - شاید نگاهی کوتاه به اقدامات اطلاع رسانی مناسب استانهای دیگر در هفته دولت ما را به این نکته برساند که در کهگیلویه و بویراحمد هفته دولت در حد توقع و انتظار، اطلاع رسانی مناسبی نداشت. شاید سر زدن به پیج اینستاگرامی استاندار سابق استان و انتشار انواع تولیدات بصری در خصوص پروژه های این هفته نمونه کوچکی از رعایت این اصل در استانهای دیگر باشد.

 

در واقع اصطلاحا گل اقدامات دولت می بایست در هفته دولت شکفته شود و طنین زیبای بوی خوشش در فضای استان می پیچید تا مردم به اقدامات دولتمردان شان امیدوار می شدند. اینکه این موضوع چه دلیلی دارد بارها در این رسانه به آن پرداخته شده است.

 

اگر در سطح عوام جامعه نظرسنجی بگذارند و از عموم مردم سئوال شود که چه اقداماتی در سطح استان در حال اجراست شاید درصد قابل توجهی اظهار بی اطلاعی کنند. آری دولت در کهگیلویه و بویراحمد گمنام تر از همیشه است و این موضوع اگر درست ترمیم نشود دیگر امیدی به آن نخواهد بود.

 

یک سرچ ساده در اینترنت و فضای مجازی ما را به این نکته رهنمون می کند که چیزی در این رابطه به آن شکل در دسترس نیست.

 

حال یکی از مجریان مشهور کهگیلویه و بویراحمدی به بیان ضعف اطلاع رسانی دولت در استان طی هفته دولت پرداخته است که در نوع خودش شنیدنش جالب توجه است.

 

 متنی که در پیج شخصی این مجری مشهور کهگیلویه و بویراحمدی آمده است :

 

واستم بگم آقای#احمدی_استاندار_کهگیلویه_بویراحمد میدونم خیلی پرتلاشی اما چرا در #هفته_دولت توفضای مجازی خبری ازت نیست؟؟
البته تو برنامه های #صداوسیما پوشش خبری ،صوتی وتصویری عالیه اما با توجه به اینکه بعضیا هستن اخبار از طریق #فضای_مجازی راست یا دروغ پیگیری میکنن اما نیازه #روابط_عمومی استانداری که متاسفانه خبراش کمتر میبینم دراین زمینه قدم یا قدمهایی بردارن.
آقای احمدی حیفه ازاین ظرفیت #فضای_مجازی استفاده نشه ویا ماها این فضا وظرفیت بدیم در اختیار کسانی که عزت واقتدار این نظام نمیخوان.شایدبعضیا ازم دلخورباشن اما همه رادوست دارم وبه ان همه ها میگم یادمون باشه این نظام برا ما سنگ تمام گذاشت.یه مقدار به خودمون بیایم وکمتر ایران عزیزمون تحقیرکنیم.یادمون باشه تحقیراین نظام یعنی تحقیر خودمون واین یعنی عین ذلت.همه اش نگیم مسئول ..........یه بار هم تلنگری به خودمون بزنیم چرا انتخابمون چنین بود.پس به خاطر یکسری آدمها عزت ،اقتداروصلابت این کشورعزیز رازیرسوال نبریم ونام جاویدان ایران رالکه دارنکنی

 

تصویر پیج این مجری محبوب کهگیلویه و بویراحمدی در زیر آمده است:

 

 

 

 

قضاوت را برعهده خواننده محترم می گذاریم اما استاندار کهگیلویه و بویراحمد آیا تصمیمی مبنی بر خروج خود از این رکود بی سابقه خبری می گیرد؟

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.