گروه: اخبار استان خبر: 110307 / تاریخ انتشار : 1397/6/6 ساعت : 12:05
در همایش روز کارمند در یاسوج مطرح شد:

گلایه های معاون سیاسی استاندار از طایفه گرایی در ادارات/کار به جایی می رسد که برای عزل و نصب یک مسئول می گوییم کدام طائفه رضایت دارد یا ندارد!

نظری:آسیب هایی که به دلیل قومی و قبیله ای زیاد است و سفارشات که انجام می شود اینها را خودمان رواج داده ایم، بحث طائفه گرایی در استان در حال تبدیل شدن به مصیبت است برخی از این را ما کارمندان دامن می زنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز همایش روز کارمند با حضور فرمانده سپاه فتح استان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جمعی از مسئولین و کارمندان در یاسوج برگزار شد.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ضمن تبریک روز کارمند و هفته دولت گفت: در آستانه عید غدیر هستیم که مهمترین افتخار شیعه بحث غدیر و امامت است که این عید را برای نسل جوان که سوالات زیادی دارد باید تبیین کنیم.
 

محمدکاظم نظری بیان کرد: در این هفته در استان ما طرح های مختلف اقتصادی اجتماعی و خدماتی در حال افتتاح هستند که جای افتخار دارد اگر ایران را دوست داریم باید در این فضای ناامیدی که دشمن ایجاد می کند تلاش کنیم این فضا را امید بخش کنیم، از هر مطلب فضای مجازی بیشتر آنها یاس و ناامیدی را القا می کند به عنوان یک ایرانی وظیفه داریم اجازه ندهیم این فضای یاس که بر خلاف واقعیت است غالب شود نظام در همه حوزه ها کارهای خوبی انجام می دهد.


وی ضمن تقدیر از زحمات کارمندان گفت: فرصتی است که به جامعه کارمندی بپردازیم و صرفا به جای تمجید و تعریف، آسیب شناسی کنیم و برای رفع آن تلاش کنیم اینکه یک کارمند چه خصوصیت های باید داشته باشد به ایراداتی که داریم فکر کنیم.

نظری ادامه داد: از جمله خصوصیات یک کارمند در نظام ما صبر، تقوا، خوبی، عشق به مردم، حفظ حرمت ارباب رجوع است چقدر توانسته ایم موفق عمل کنیم تا چه اندازه قانون ملاک ماست آسیب هایی که به دلیل قومی و قبیله ای زیاد است و سفارشات که انجام می شود اینها را خودمان رواج داده ایم، بحث طائفه گرایی در استان در حال تبدیل شدن به مصیبت است برخی از این را ما کارمندان دامن می زنیم بحث به جایی می رسد که برای عزل و نصب یک مسئول می گوییم ببینیم کدام طائفه رضایت دارد یا ندارد.


معاون سیاسی و امنیتی استاندار یاداور شد: امروز روز کارمند است از زحمات کارمندان تقدیر و تشکر می‌کنیم اگر معتقد باشیم کارمان درست است در سالم سازی محیط اداری کمک کنیم بحث حقوق شهروندی اگر اجرا شود بخش زیادی از دغدغه های مردم حل می شود اما گاهی متاسفانه رعایت نمی شود، نیروهای علاقمند نیز در خدمت قرار گیرند و دلسوزانه کار کنند بدون شک بخش زیادی از مشکلات مردم بر طرف می شود.

در حال تکمیل ...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.